PUBG MOBILE yeni sezon güncellemesi oyuna yepyeni içerikler getirdi

PUBG MOBILE yeni sezon güncellemesi oyuna yepyeni içerikler getirdi

Furkan Güler
Furkan Güler 11.01.2020 - 14:45
Yeni içerikler neler?

Mobil platformda fenomen haline gelen PUBG Mobile, oyuncu sayısıyla konsol ve PC platformunu geçmiş olabilir. Sezon 11 güncellemesiyle birlikte yepyeni içeriklere kavuşan oyunun oyuncu sayısı günden güne yükseliyor. Diğer bir yandan oyun içerisinde kullanabileceğiniz Unknown Cash'leri, Gamezillas üzerinden satın alabilirsiniz.

PUBG MOBILE yeni sezon güncellemesi oyuna yepyeni içerikler getirdi

Son olarak yeni sezonla birlikte oyunda yaşanan önemli değişiklikler şu şekilde,

- Hafif Kar Aracı – Klasik modda sadece Vikendi haritasında bulunan bu yeni araç, 2 kişiye kadar alabiliyor. Orijinal - Kar Aracı’na göre daha hızlı ve daha kolay hareket ederken, daha kolay hasar alabiliyor.
- Silah Dengelemeleri - Groza’nın Takım Arena modundaki tek atış hasarı 48’den 45’e düşürüldü
- Sezon Özeti – Yeni sezon başladıktan sonra oyuncular, Sezon Özeti sayfasında önceki sezondaki istatistikleri ve öne çıkanları görüntüleyebilecekler.
- Royale Pass İyileştirmeleri – Takım Arena ve Payload modunda daha fazla ödül sunan yeni çoklu seçenekli görevler eklendi. Görev rehberleri ve görüntüler de iyileştirildi.
- Güvenlik özellikleri, indirme durum tuşları vb. gibi ek güncellemeler getirildi.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2020 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2020 23:15
Artık insanlar sondaki 3 dakikalık kapışma için 20 dakika sağda solda koşmanın sıkıcı olduğunu anladı. Cod mobile'nin çıkmasıyla insanlar sıcak çatışmanın keyfini anlayıp o yöne doğruldu. Artık PubG günden güne kan kaybedecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir