Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'in 7. sezon finali eksiksiz olacak

"Acaba ne oldu?" diye sormayacağımız bir final olacak

Hürcan Köse - 20.03.2017 15:34
Hürcan Köse - 19.03.2017 15:43
Haberde Walking Dead'in önceki ve şimdiki sezonuna dair spoiler bulunmaktadır. Bu uyarıyı göze alarak haberimizi okumanızı tavsiye ediyoruz. AMC'nin popüler TV dizisi The Walking Dead, 7. sezonu ile hayranlarını biraz üzmüş olsa da hala büyük bir izleyici kitlesine sahip. 6. sezonun sonunda gerçekleşen olaylar sonucunda Negan ekipten bir (o zamanlar iki olduğunu bilmiyorduk) kişiyi harcamıştı. Ancak dizi bu kimliği açığa çıkarmadığı için 7. sezonu beklemek zorunda kalmıştık.

Görünüşe göre aynı şey ile 7. sezonun finalinde karşılaşmayacağız ve her şey tam bir şekilde sona erecek. Yapımcı Scott M. Gimple konu hakkında konuşarak şu andan itibaren finale kadar göreceğimiz tüm bölümlerin tam istenilen şekilde, dolu dolu olduğunu söyledi."Gaza basıyoruz ve 16. bölümün sonuna kadar ayağımızı gazdan çekmiyoruz. Hatta 8. sezon üzerinde çalışmaya başladığımı da göz önünde bulundurursak bu gaz daha uzun süre kesilmeyecek. Demek istediğim, önümüzdeki üç bölüm boyunca bir sürü olay ile karşılaşacaksınız ve işler gerçekten çok karışacak."

Gimple bu sezonun sonu hakkında da konuştu ve 6. sezonun sonundaki gibi bir hadisenin gerçekleşmeyeceğini belirtti. Bu kez içinde duygusallığın, heyecanın ve hatta biraz komedinin bile bulunduğu sağlam bir finalle karşılaşacağımızı söyleyen Gimple, bu finalde her şeyden biraz olacağını ve izleyenlerin çok memnun kalacağını dile getirdi.

yorumlar (12)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.03.2017 17:42 (0)
Seviye: 2
ozan86, 21.03.2017 12:28 (0)
Dün 14.bölümü izlediniz mi ? Bu sefer baştan sona kadar diyalogla geçti. Bu adamların hepsi zombi felaketi olmadan önce diplolatmış galiba :)
Seviye: 3
wesker, 21.03.2017 08:05 (0)
Yine berbat heyecansız dandik bir bölümdü. Sen bu sezon s*çt*n Walking Dead kusura bakma ...
Seviye: 0
Selanikli, 21.03.2017 08:00 (0)
Abd dizilerinde oynayan oyuncular,Türk dizilerine gelse herhalde 2 saatlik dizi için çok yorulduk deyip sözleşmeyi fes ederler sanırım
Seviye: 1
dvividy, 20.03.2017 20:42 (0)
Bugun daha yeni 14. Bolum oynadi. Yine berbat yine berbat. Sezonun bitmesine 2 bolum kaldi. Son bolum catisma cikar, birkac kisiyi oldururler. Olur biter
MK Okuru, 20.03.2017 08:53 (0)
Gerçekten rezalet bir sezon oldu açıkcası son 3 bölümde de bunun değişeceğini pek zannetmiyorum.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.