Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Mission Impossible 5 Rogue Nation

Superman yeni Görevimiz Tehlike filminin kadrosuna katıldı

Henry Cavill filmin kadrosuna dahil oldu

Ersin Kılıç - 17.03.2017 14:22
Ersin Kılıç - 17.03.2017 15:22
Yılların eskitemediği serilerden biri olan Görevimiz Tehlike serisinin yeni filmi için hazırlıklar başladı. Tom Cruise'un bir kez daha başrolde yer alacağı ve aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği Görevimiz Tehlike 6 filmi için Henry Cavill ile anlaşıldığı filmin yönetmeni Christopher McQuarrie tarafından duyuruldu.

Superman rolü ile yıldızı parlayan ve DC sinematik evreninin en önemli oyuncularından biri haline gelen Henry Cavill'in canlandıracağı karakter hakkında herhangi bir bilgiye ise yer verilmemiş. Tom Cruise ve Henry Cavill dışında seriden aşina olduğumuz Simon Fegg, Jeremy Renner ve Rebecca Ferguson da kadroda yer alacak.

27 Temmuz 2018'de gösterime gireceği açıklanan Görevimiz Tehlike filminin çekimlerinin ise 10 Nisan'da Paris'te başlayacağı belirtilmiş.

 
yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.03.2017 09:48 (0)
Bildiğim kadarıyla Tom Cruise yavaş yavaş seriden çıkacakmış.Jeremy Renner'ın da kadroya katılma sebebi aynı.Tahminimce eğer Tom ekipten ayrılırsa seriyi devam ettirecek ünlü bir ekibin olması gerektiğinden stüdyo böyle birşey yaptı.İyi olduğunu düşünüyorum.Man from UNCLE'da çok iyiydi.
MK Okuru, 17.03.2017 21:32 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.