Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Darkside

Santa Monica'nın iptal edilen PS4 projesi ortaya çıktı!

Oyunun konsept görüntüleri merak uyandırıyor

Ersin Kılıç - 17.02.2017 11:59
Ersin Kılıç - 17.02.2017 11:59
Sony'nin en sağlam stüdyolarından biri olan Sony Santa Monica bildiğiniz gibi God of War serisi başta olmak üzere firmanın en önemli oyunlarına da imza attı. Journey, Flower, The Order 1886 gibi oyunlara da imza atan ve şu sıralar yeni God of War projesi üzerinde çalışan ekibin farklı bir projesi daha ortaya çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Firmada çalışan Eric San Jose isimli tasarımcının kendi kişisel sayfasından sızdırılan görüntülere Santa Monica'nın iptal edilen projesi Darkside'a ait. Bu görüntülere baktığımızda oyunun oldukça farklı bir temaya sahip olduğunu görebiliyoruz. Yaratıklar, bilim kurgu teması, binek hayvanlar ve birbirinden farklı karakter portreleri iptal edilen oyuna karşı merakımızı da bir hayli cezbetti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Sanatçının kişisel sayfasındaki kodlardan yola çıkarak ortaya çıkarılan bu görüntülere aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilir ve iptal edilen Darkside'a daha yakından bakabilirsiniz.


yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 06.04.2017 01:17 (0)
Order 1886'nın devamını bekliyoruz. Oyun tam yerinde kalmıştı.
MK Okuru, 17.02.2017 13:06 (0)
MK Okuru, 17.02.2017 15:38 (0)
Bizim hayal edemeyeceğimiz yapımları adamlar acımadan iptal ediyor, sonra mk iki tane beş para etmez çöp yerli oyun görünce abartıyor da abartıyor. Şöyle güzel böyle süper yeşil ışık verin steam da falan hikaye. Türk oyun sektörü nahhh gelişir, böyle köstekçilerle de hep geriye gider!
Seviye: 1
Uniquean, 17.02.2017 15:29 (0)
Obaa baya yaratıcı duruyor yalnız. Bu adamların garip yaratık tasarımları acaip hoşuma gidiyor. Şu deniz altındaki devasa şey mesela sonra kasklar da ilginçmiş. Keşke iptal edilmeseymiş.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.