Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > League of Legends

Riot Games'den Blizzard'a "vahşi" gönderme

"Kahramanlar her zaman ölür, Mercy."

Hürcan Köse - 11.01.2017 09:59
Hürcan Köse - 11.01.2017 09:59
Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız gelişmeler doğrultusunda League of Legends'ın en eski ve en sağlam şampiyonlarından olan Warwick'in hem fiziksel görünümü, hem de yeteneklerinin tekrar düzenlenip yenileneceğini söylemiştik. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni Warwick'in ayrıca seslendirmeleri de değişmiş. SkinSpotlights adlı YouTube kanalı Warwick'in yeni seslendirmelerini bir videoda derlemiş ve bu videonun 26. ve 27. saniyesinde Warwick'in, Overwatch'ın destekçi sınıfı karakterlerinden birisi olan Mercy'ye tatlı bir gönderme yaptığını duyuyoruz. Elbette amaçları direkt olarak bu yönde olmayabilir ancak kim dinlese bu çıkarımı yapacaktır diye düşünüyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Overwatch'ta bulunan Mercy, ultisini kullandığında "Heroes never die!" yani "Kahramanlar asla ölmez!" diyor ve takım arkadaşlarını canlandırıyor. Warwick'in bu videoda duyduğunuz repliği ise "Heroes always die!" yani "Kahramanlar her zaman ölür!" Burada bariz bir gönderme olduğunu düşünüyoruz. Oyun firmalarının kendi aralarında böyle tatlı atışmalar yapması gerçekten yüzümüzü güldürüyor.

yorumlar (36)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.01.2017 19:02 (0)
lol mobaların iyice piyasaya girdiği dönemde bakayım dedim.hikaye yok grafik yok hareket kabiliyetin sınırlı kitle genel olarak sorunlu ergen 4 gün sonra sildiğimi hatırlıyorum.
MK Okuru, 18.01.2017 19:13 (0)
MK Okuru, 17.01.2017 17:22 (0)
yauw blizzar da riot nedir diye sorsalar herhalde
kanada da bir nehir ismi der
riyot ile koskoca Blizzar nasıl kıyaslarsınız
MK Okuru, 17.01.2017 10:55 (0)
MK Okuru, 12.01.2017 19:44 (0)
Dota'yı blizzard yapıp sattı zaten dota wowun içindeydi lol de wowdan alındı hala Riot > Blizzard Gibi Öznel Yargılı Ve Aptal Yorumlar Yapmayın ( TRIGGIRED )
MK Okuru, 15.01.2017 17:30 (0)
Önce oynadığı oyunun firmasını , sonra kendini üstün görenlere yazıyorum . 1 Saniye düşünün bunu yapınca ne kazanıyorsunuz .
Oynuyorsanız kendinize başkasına değil . Sağa sola gereksiz yazılar yazmayın . (bu yorumun altına da saçma sapan cevap yazacak birileri muhakkak çıkacaktır. )

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.