Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > League of Legends

League of Legends'ta bir sistem değişikliği daha!

Tayvan'dan sistem değişikliği haberi var

Ege ERKEK - 25.12.2016 02:39
Ege ERKEK - 25.12.2016 02:38


League of Legends liglerinden biri olan Tayvan Ligi, lig formatında değişikliğe gideceğini açıkladı. 2017 LMS Bahar Sezonu etkinliğinde aktifleştirilecek olan yeni formatta, "best-of-three" denilen tek serilik grup formatı şeklinde üç maç sistemi yer alacak. LMS, Avrupa LCS'in üç maç aşamasına geçmesinden sonra normal sezonda üç maç sistemini kullanmayan en son lig olarak varlığını sürdürüyor. Tayvan Ligi, 2015 Yaz Sezonu etkinliğinden beri iki maçlık "best-of-two" sistemini kullanmaya devam ediyor.

2017 LMS Bahar Sezon'u, 21 Ocak 2017'de başlayacak. İlk maç ise ahq e-Sports ile Flash Wolves arasında oynanacak. Bu karar ile beraber Riot Games artık tüm lig sistemlerinin aynı olduğu bir formatla yedinci sezona girmeye hazırlanıyor. Takımlara verilen ödüllerde değişiklik olup olmayacağı henüz belirli değil.
yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 25.12.2016 12:02 (0)
Benim de bir değişiklik önerim var.Chati komple kapatsınlar aptal dolu.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.