Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Drawn To Death

Drawn To Death, Nisan ayında ücretsiz olacak

PlayStation Plus sahiplerine güzel haber

Hürcan Köse - 20.03.2017 12:17
Hürcan Köse - 20.03.2017 13:16
Twisted Metal ve God of War gibi iki başarılı oyunun yapımında yer almış önemli isimlerden birisi olan David Jaffe tarafından yaratılan Drawn To Death, farklı sanat tasarımı ve vahşi oynanışı ile ön plana çıkmış, önemli yapımlardan birisi. Oyun önümüzdeki ay boyunca PlayStation Plus kullanıcıları için ücretsiz erişime açık olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Zaten 4 Nisan'da çıkacak olan oyunu satın almadan önce deneyebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Karakalem grafikleri ve vahşi oyun yapısı ile karşımıza çıkan Drawn To Death, çevrimiçi bir arenada arkadaşlarınızla veya oyunu oynayan diğer kişilerle oynayabileceğiniz bir oyun olacak. Aslında ilk bakıldığında oldukça basit bir yapıya sahipmiş gibi görünen Drawn To Death, karakter geliştirme ve özelleştirme sistemini iyi oturtabilirse uzun süre gündemde kalacak oyunlardan birisi haline gelebilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyuna ait bir fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
dangerksk, 21.03.2017 18:20 (0)
AAA oyunları zaten çıktığı zaman aldığımdan bu tarz yapımları vermeleri daha çok hoşuma gidiyor en azından oynamadığım oyunları oynamış oluyorum. Bir arkadaş oynamıyoruz böyle şeyleri demiş ben oynuyorum hem AAA oyunları hemde bağımsız oyunları.
MK Okuru, 20.03.2017 23:51 (0)
Verdiği çöpe bak playstation Türkiye duy sesimi alın bu ps plus ı sülalenize hediye edin oynasınlar çünkü biz oynayamiyoruz böyle seyleri.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.