Predator: Hunting Grounds, PC için duyuruldu

Furkan Güler 11.12.2019 - 10:55
PS4'e özel olacağı söylenen oyun PC oyuncularıyla buluşacak.

Bilim kurgu korku serisi Predator'ü tema olarak benimseyen nişancı oyunu Predator: Hunting Grounds bu kez PC için duyuruldu. PS4'e özel olacağı söylenen oyunun sürpriz bir şekilde PC'ye de duyurulması, oyuncuları heyecanlandırdı. Güney Amerika'da geçen oyunda bol bol kedi fare avına tanık olacağız.

Predator: Hunting Grounds, PC için duyuruldu

IllFonic stüdyo tarafından geliştirilen oyun 24 Nisan 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Sony Interactive Entertainment tarafından dağıtımı yapılacak olan oyunun fiziksel sürümü PC için çıkmayabilir.

Epic Store'a özel olacağı düşünülen oyunun açıklaması ise şu şekilde,

Avlayın ya da avlanın

Predator: Hunting Grounds, Predator'ın en zorlu avını takip ettiği* dünyanın uzak ormanlarında geçen, sürükleyici bir asimetrik çok oyunculu nişancı oyunudur. 4 kişilik seçkin Fireteam'in bir üyesi olarak oynayın ve Predator sizi bulmadan önce paramiliter görevleri tamamlayın. Veya çok kapsamlı ölümcül uzaylı teknolojisinin içinden seçim yaparak en değerli avınızı avlamak için Predator olarak oynayın ve kupalarınızı tek tek toplayın.

Predator Dünyasına Giriş Yapın:

Tamamen Predator evreninin ilmine özgü görünen ve hissettiren bir dünyaya giriş yapın. Yemyeşil orman, hedefe doğru ilerleyen askeri timin görüntüsü ve sesleriyle canlanıyor. Ağaçların tepesindeyken, yanıp sönen ışıklar ve uğursuz klik sesi, ekibin ölümcül bir rakiple karşı karşıya olduğu hissini güçlendiriyor. Predator evreninin hayranları, destansı Predator tema şarkısından oyuna özgü ışık bükücü pelerin ve termal Predator görüşüne kadar hem tanıdık hem de yeni bir düzenin keyfini çıkaracak.

İnsana karşı Uzaylı Silahları:

Bir Fireteam üyesi olarak tabancalardan saldırı tüfeğine, av tüfeğinden el bombasına ve ağır silahlara kadar son teknoloji ürünü bir cephanelik kullanın.** Predator olarak ise dipçikli Plasma Caster, Combistick, Akıllı Disk, Bilek Bıçakları ve daha fazlasını içeren ölümcül uzaylı teknolojisiyle avlanın.

Orman Savaşı:

Güney Amerika’nın tehlikeli, sık ormanlı ve yaygın çalılıklarla dolu çok sayıda çatışma bölgesine adım atın. Gerilla askerler, su kenarındaki kaçak barınakların arasında iyice kamufle olmuştur. Fireteam hedefe ulaşmak için ister bir birlik olarak hareket etsin, isterse stratejik olarak dağılmış olsun, zengin ortam yaklaşımınızı mükemmelleştirmeniz için çeşitli bir ortam sunar. Predator içinse ağaçlar, doğaüstü becerilerini kullanmak, ağaç gövdelerine tırmanmak ve avını korkutucu bir hızla takip etmek amacıyla dalların arasında gizlemek için biçilmiş kaftandır.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2024 10:04
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2019 10:56
Berbat olacağı pcye de çıkacağından belli
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2019 13:54
Habgi vidoyu açsam iki tane OrpÇ cıkıyor
Kalan Karakter: 300 Gönder
mysterious
mysterious 11.12.2019 13:01
Bu oyunun özellikle vuruş hissiyatı çok hoşuma gitti
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2019 12:37
Ps4 e özel olucağını kim söyledi ki??
Kalan Karakter: 300 Gönder
Predator: Hunting Grounds, PC için duyuruldu
İlginizi Çekebilir