Playstation Store İndirim sayfası neden kaldırıldı?

Playstation Store İndirim sayfası neden kaldırıldı?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.03.2020 - 14:22
Playstation İndirim sayfasının kaldırıldığı ortaya çıktı. Sayfanın bu dönemde kaldırılmış olması ise tabi ki tartışmaları da beraberinde getirmiş durumda.

Playstation Store üzerindeki indirim sayfasına son günlerde ulaşılamıyor. Yaklaşık 3-4 gündür bu sayfanın ulaşılamıyor olması ise tartışmaları da beraberinde getirmiş durumda. Bazı kullanıcılar olayın teknik bir arızadan meydana gelebileceği belirtilse de bazı kullanıcılar ise indirim sayfasının kaldırılmasını fırsatçılık olarak gördüğü gibi, zamanlamasına da dikkat çekiyorlar. Gözler ise Playstation Türkiye tarafından yapılacak açıklamada.

Playstation Store İndirim sayfası kaldırıldı mı?

Playstation Store'da bildiğiniz gibi dönem dönem özel indirimler ve avantajlı fiyatlar ile karşılaşabiliyoruz. Bu dönemlik indirimler dışında Store üzerinde sürekli olarak ulaşılabilen ve o dönem yapılan indirimleri gösteren bir sekme bulunuyor. Bu sekmeye birkaç gündür Türkiye PSN üzerinden ulaşılamadığı haberleri gelmeye başladı. Üstelik Türkiye hesaplarından ulaşılamayan bu sekme, yurt dışı hesaplarında ise hala ulaşılabilir durumda. Avrupa PSN marketlerine baktığımızda Mart ayına özel olarak yapılan indirimlerin olduğu gibi durduğunu görüyoruz.

Tabi hal böyle olunca bu durum başta da belirttiğimiz gibi gerek forumlarda gerekse de sosyal medyada tartışmaları da beraberinde getirdi. Bu konuda Playstation Türkiye'den henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Konu ile ilgili açıklama geldiğinde sizlerle paylaşıyor olacağız. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 70
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2020 06:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2020 11:55
Allah çarpsın yayınlamazsanız bir önceki yorumumu bir daha asla tıklamayacağım bu siteye
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2020 01:30
Kanka ne olur geri dön. Biz sensiz ne yaparız :'(
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2020 00:34
Tamam bitti hadi eyvallah bu kadar taraflı olunmaz bir daha bura uğrarsam en adi insanım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 21:49
bende diyorum neden açılmıyor bu indirimler meğer psn tr derdi başkaymış.
Karantinadayız abi evdeyken oyun alımları daha çok olacak sürümden kazanmak varken kendi ayağına sıkmayı kendine bir fırsat bilen psn tr yetkililerini şiddetle kınıyorum.....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 15:52
Uzun uğraşlar, yurt dışı Store'ları ile yazışmalar ve şikayetler sonucu TR Store'un Instagram hesabından cevap almayı başardım, önümüzdeki hafta bahar indirimi olacakmış onun için bekleyin dediler, ekran görüntüsünü de ulaştırabilirim. Twitter hesaplarının altına attım hatta.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2020 16:12
sony nin exclusive oyunlar dışında düzgün bir işi yok ki zaten onlarıda almak sıkıntı aslında bende yüksek oyun fiyatları yüzünden konsol almamayı düşünüyordum ama gamepass ve ea axess ayağına xbox a geçtim çok ucuza oyun oynuyorum. Gamepass aylık 30 tl ama verdiği oyunlar çok iyi ve güncel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2020 12:43
PS Türkiye ye yüklenmek için fırsat arayan bir oyuncu topluluğu var, bir ara oyun fiyatlarından şikayet ediyorlardı haksız oldukları PlayStation Türkiye nin ucuz oyun satıyor diye ceza almasıyla ortaya çıktı.PS Türkiye ye köstek olacaklarına her türlü destek olacaklarki PS UK sözümüzü dinlesin._.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir