Yeni Geralt, Liam Hemsworth Beğenilmedi

Tunay Şahin 7.04.2024 - 13:23
Netflix'in The Witcher serisinde Geralt rolünü üstlenecek olan Liam Hemsworth, hayranlardan gelen eleştiriler ve beklentilerle karşı karşıya.

Netflix'in sevilen serisi The Witcher'ın dördüncü sezonuyla birlikte, Henry Cavill'in ikonik Geralt karakterini bırakması ve Liam Hemsworth'un bu rolü devralacak olması, büyük tartışmalara sebep oluyor. Cavill'in Geralt rolündeki olağanüstü performansı ve karaktere olan tutkusu, yerini alacak olan Hemsworth için hayranların beklentilerini oldukça yükseltti. Ancak, internet üzerinden paylaşılan deepfake videolar aracılığıyla Hemsworth'un Geralt olarak nasıl bir görüntüye sahip olacağına dair ilk izlenimler pek olumlu karşılanmıyor.

Yeni Geralt, Liam Hemsworth, Dizinin Hayranları Tarafından Pek Beğenilmedi

Henry Cavill'in The Witcher serisinden ayrılmasının nedeni hala kesin olarak bilinmese de, dizinin hayranları arasında yaratıcı farklılıkların bir sonucu olabileceği yönünde spekülasyonlar bulunuyor. Liam Hemsworth için bu, özellikle de serinin sadık hayran kitlesi tarafından çok sevilen bir karakteri üstlenmesi açısından büyük bir değişim olarak görülüyor. YouTube'da paylaşılan videolar, Hemsworth'un Geralt rolünde nasıl performans sergileyebileceğine dair ilk fikirler sunsa da, bu videolardan elde edilen görüntüler ve Cavill'in karakteristik ses tonunun eksikliği, hayranlar arasında endişelere neden oldu.

İlginizi Çekebilir: The Witcher'ın Dördüncü Sezonu Yıldızlar Geçidi Gibi

Hayranların en büyük eleştirilerinden biri, Hemsworth'un karakterin gerekli "yaşlı ve bilge" görünümüne sahip olmaması ve Geralt'ın karakter derinliğini yansıtamayacağı yönünde. Bu, özellikle Henry Cavill'in ses tonunun ve karaktere olan derin bağlılığının, The Witcher serisinin başarısında kilit bir faktör olduğu düşünüldüğünde önemli bir endişe kaynağı.

Yeni Geralt, Liam Hemsworth, Dizinin Hayranları Tarafından Pek Beğenilmedi

Yorumlar, Henry Cavill'in yerini almanın Hemsworth için zor bir görev, hatta Cavill'in seriden ayrılma nedenleriyle bağlantılı olarak serinin geleceğine ilişkin genel endişeleri de içeriyor. Cavill'in yazarların kaynak malzemeye olan bağlılığından memnun olmaması ve serinin ruhundan uzaklaşması gibi sebeplerle ayrıldığı iddiaları, Hemsworth'un potansiyel başarısını gölgeleyebilir.

The Witcher'ın dördüncü sezonunun yayın tarihi henüz açıklanmadı. Hemsworth'un bu zorlu rolün altından kalkıp kalkamayacağını ve The Witcher serisinin sadık hayran kitlesini memnun edip edemeyeceğini zaman gösterecek.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2024 15:14
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2024 00:58
Mads Mikkelsen Geralt rolu için gayet iyi uyar, Yennefer ve Tris'i canlandıran , konseptle alakasız olan oyuncular halen büyük sorun..
Kalan Karakter: 300 Gönder
level52
level52 13.04.2024 10:01
Dizinin değil de oyunun dialogları daha güzel :-) onları alıp kullansalar keşke.Bir de henry canvil filmlerini beğenirim fakat bu dizide bence hiç de güzel oynatılamadı.Belki sadece savaş sahneleri iyi olabilir.Yeni sezonda bu sıkıntıları düzeltirler umarım...
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.04.2024 08:21
Yennefer ve Tris de degsimeli el degmisken.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2024 10:24
Bu seri hala nasıl devam ediyor anlamış değilim. 2 sezon zor dayandım. 3.sezonun yorumları görünce de hiç izlemeden bıraktım. Netflix içine etti.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2024 05:53
Ben 2. sezonu izledikten sonra umudu kesmiştim diziden. Ryan Reynolds için Green Lantern ne ise, Liam içinde Witcher aynı olacak. Ileride keşke oynamasaydim o rolü diyecek.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Yeni Geralt, Liam Hemsworth Beğenilmedi
İlginizi Çekebilir