Shift 2 ile yarış simülasyonu yeniden doğuyor

Merlinin Kazanı 1.04.2011 - 11:48
Yeni kask kamerası, gece sürüşleri ve Autolog rekabetleri ile heyecanı ikiye katlayın
Electronic Arts bugün başarılı Need for Speed™ yarış simülasyonu serisinin yeni oyunu SHIFT 2 UNLEASHED’i Türkiye için satışa sunulduğunu duyurdu. SHIFT 2 UNLEASHED yeni çizim motoru ve grafikleri, yenilikçi kask kamerası, gece yarışları ve gerçekçi pist ve araba aşınmaları ile gerçek sürüş deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Oyun daha şimdiden eleştirmenler tarafından büyük övgüler alırken, PlayStation: The Official Magazine ve Official Xbox Magazine dergileri oyuna on üzerinden dokuz verdiler. Official Xbox Magazine SHIFT 2 UNLEASHED için “gerçek bir yarış oyunu” ifadesini kullanırken, Game Informer ise “SHIFT 2 serinin gerçek yarış simülasyonu olduğunu kanıtlıyor” diye yorumluyor.

Shift 2 ile yarış simülasyonu yeniden doğuyor
SHIFT 2 UNLEASHED ile amaçlarının, oyuna ihtiyacı olan enerjiyi kazandırıp serinin yarış simülasyonu türünde liderliğini perçinlemesini sağlamak olduğunu belirten SHIFT 2 UNLEASHES Baş Yapımcısı Marcus Nilsson, “Need for Speed takımı sürücüleriyle birlikte çalışarak gerçek yarışlarda olan biteni oyuna aktarıp oyunu geliştirirken, bir yandan da yarış deneyiminin özüne yenilikler getirmeye çalıştık. Kask kamerası gibi yeni özellikler, gerçek yarışlarla oyun deneyimi arasındaki çizgiyi iyice bulanıklaştırıyor” diye konuştu.

Shift 2 ile yarış simülasyonu yeniden doğuyor
Özel olarak, yeni duyurulan Pagani Huayra’yı da içeren oyunda oyuncular yarış gününün tüm şiddetini, enerjisini ve heyecanını hissedecekler. SHIFT 2 UNLEASHED ayrıca Need for Speed Hot Pursuit ile tanıtılan rekabet yaratıcı Autolog teknolojisini de geliştiriyor ve bire bir yarışlarda ve oyuncu istatistiğine bağlı eşleşmelerde arkadaşları ve rakipleri birbirine bağlayarak oyuna yepyeni bir derinlik kazandırıyor.

SHIFT 2 UNLEASHED Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için bugünden itibaren Avrupa’da satışta olacak. SHIFT 2 UNLEASHED hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.shift2unleashed.com adresini ziyaret edin. Need for Speed hakkında daha fazla bilgi için https://www.needforspeed.com veya https://www.facebook.com/needforspeed veya https://www.twitter.com/needforspeed adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

- Basın Bülteni
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2024 17:21
Kalan Karakter: 300 Gönder
Shift 2 ile yarış simülasyonu yeniden doğuyor
İlginizi Çekebilir