Minecraft Filmi Setinden İlk Görüntü

Murat Olcan 3.04.2024 - 00:20
Minecraft canlı aksiyon filmi setinden ilk fotoğraflar, oyunun ikonik dünyasının filmin dekorlarına nasıl yansıtıldığını gösteriyor.

Minecraft'ın benzersiz evreni, yakında vizyona girecek olan canlı aksiyon filmi ile beyaz perdeye taşınmaya hazırlanıyor. Minecraft filmi için resmi görseller henüz paylaşılmamış olsa da, sete yakın çekilen fotoğraflar, filmin nasıl hayata geçirildiğine dair ipuçları sunuyor. Twitter kullanıcısı @joshspace2 tarafından paylaşılan ağaç sahnesi görüntüleri, oyunun görsel stilinin filmin dekorlarına başarıyla yansıtıldığını gösteriyor. Bu ilk görseller, Minecraft hayranlarını heyecanlandırırken, elde edilen bilgilerin doğruluğu konusunda temkinli olunması gerektiği hatırlatılıyor.

Minecraft Filminin Beklenen Yönleri

Fotoğraflar, muhtemelen filmin çekimlerinin gerçekleştiği Yeni Zelanda, Auckland'da kaydedildi. Minecraft filminin detayları hâlâ büyük bir sır olarak korunuyor ve konu hakkında herhangi bir özet paylaşılmadı. Yönetmen Jared Hess, bir röportajında, "hikayesi olmayan bir şeyi uyarlamaya çalışmanın" zorluklarını dile getirmiş ve film için, "Bu aptalca ve eğlenceli bir film olmak zorunda." şeklinde konuşmuştu. Hess, video oyunu uyarlamalarının zorluklarına değinerek, olası bir "çirkin Sonic durumu"ndan kaçınma arzusunu belirtti. Set fotoğrafları, yapımcıların oyunun estetiğini doğru bir şekilde yansıtmak için önemli bir çaba harcadığını gösteriyor.

Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

4 Nisan 2025'te vizyona girmesi planlanan Minecraft filminde Jason Momoa, Danielle Brooks, Emma Myers, Jennifer Coolidge, Kate McKinnon, Jemaine Clement ve Jack Black gibi isimler yer alıyor. Filmin karakterleri hakkında şimdilik sınırlı bilgi bulunmakla birlikte, Jack Black'in oyunun ikonik karakteri Steve rolüyle kadroya katılacağı belirtiliyor. Steve'in filmdeki kesin rolü hakkında net bir bilgi olmamasına rağmen, karakterin serinin en tanınmış yüzlerinden biri olduğu biliniyor. Jack Black'in video oyunlarına olan tutkusu da dikkate değerdir; aktör, The Super Mario Bros. Movie'de Bowser ve Borderlands'de Claptrap karakterlerini canlandırmıştı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2024 01:15
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2024 14:47
bune anime mi olucak
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2024 13:06
stop motion tekniği ile çekilir bence
Kalan Karakter: 300 Gönder
Minecraft Filmi Setinden İlk Görüntü
İlginizi Çekebilir