Last of Us İkinci Sezon Set Görüntüleri

Tunay Şahin 24.04.2024 - 15:54
HBO'nun The Last of Us dizisinin ikinci sezonundan yeni set görüntüleri sızdırıldı. İkinci sezon, Jackson şehrinde geçecek ve yeni karakterleri barındıracak.

HBO'nun başarılı dizisi The Last of Us için ikinci sezonun çekimlerinden heyecan verici yeni görüntüler sızdırıldı. Video oyunu uyarlamalarının zirvesinde yer alan bu dizi, HBO için 2023'ün en dikkat çekici başarılarından biri olmuştu.

Last of Us İkinci Sezon Set Görüntüleri Sızdırıldı

The Last of Us'ın ikinci sezonu, özellikle video oyunu The Last of Us Part II'den esinlenerek ilerleyecek. Dizi, Bella Ramsey ve Pedro Pascal'ın Ellie ve Joel rolleriyle geri dönmeleriyle beklentileri yükseltiyor. Ayrıca, ikinci sezonun kadrosunda Abby, Dina ve Jesse gibi yeni karakterler de yer alacak. Yeni sezonun, Jackson şehrinde geçeceği ve bu bölgenin olayların devamı niteliğinde olacağı belirtiliyor.

Reddit platformunda "r/ThelastofusHBOseries" adlı subreddit'te bir kullanıcının paylaştığı bilgilere göre, ikinci sezonun çekimleri Squamish/Britannia Beach'te devam ediyor. Kullanıcının drone ile çektiği fotoğraflar, setin yapıldığı alanın Jackson şehri olduğunu işaret ediyor. Fotoğraflarda, kapının yanındaki ahır ve bina tarzı gibi detaylar, bu tezi destekliyor.

Henüz ikinci sezonun tam olarak ne zaman yayınlanacağı açıklanmamış olmasına rağmen, çekimlerin başlamış olması ve sızdırılan set fotoğrafları, bizleri heyecanlandırmaya yetiyor. Ancak, çekimlerin ne kadar ilerlediği ve yeni sezonun yayın tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmamakta.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2024 00:19
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 25.04.2024 04:59
Hakiketen set görüntüleri :D
Kalan Karakter: 300 Gönder
Last of Us İkinci Sezon Set Görüntüleri
İlginizi Çekebilir