Horizon Zero Dawn'ın Steam fiyatı yükseldi

Horizon Zero Dawn'ın Steam fiyatı yükseldi

Özgür Deveci
Özgür Deveci 4.07.2020 - 21:29
Guerrilla Games'in açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Horizon Zero Dawn Complete Edition'ın Steam fiyatı güncellendi.

Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve PlayStation Mobile tarafından yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Horizon Zero Dawn Complete Edition'ın Steam fiyatı güncellendi. Dün 77 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılan oyun, yapılan bir güncelleme ile şu an da Steam'de 275 TL'ye satılıyor. Eğer, oyunu daha önce satın aldıysanız tabii ki de bu durum sizi etkilemiyor. Ancak oyunu yeni alacaklar varsa, elini çabuk tutsun derim. Zira oyun, Epic Games Store'da hala 79 TL'den satılıyor.

Oyunda ölümcül Makinelerin yönettiği gizemli bir dünyayı gün yüzüne çıkarmak için efsanevi bir göreve atılan Nora’nın Aloy’una katılın. Kabilesinden dışlanan ve geçmişini ortaya çıkarmak için mücadele eden genç bir avcı, kaderini keşfeder ve geleceği tehdit eden büyük bir şeyi durdurmaya çalışır. Yabani hayatla ve tehlikelerle dolu bir açık dünyayı keşfederken eşsiz makinelere ve rakip kabilelere karşı yıkıcı etkiye sahip taktiksel saldırılar gerçekleştirin. Horizon Zero Dawn birden fazla ödül kazanan bir aksiyon rol yapma oyunudur ve bu Complete Edition içinde yeni diyarları, yetenekleri, silahları ve Makineleri içeren çok büyük bir genişleme paketi The Frozen Wilds bulunuyor.

Horizon Zero Dawn'ın Steam fiyatı yükseldi

Horizon Zero Dawn'ın Steam fiyatı güncellendi

Makinelerin yönettiği geleceğin Dünyasındaki gizemleri ortaya çıkarmak için Aloy'un efsanevi görevini deneyimleyin. Bu ödüllü aksiyon rol yapma oyununda avınıza karşı yıkıcı etkiye sahip taktiksel saldırılar düzenleyin ve muazzam bir açık dünyayı keşfedin!

Geliştirici ekip oyunla ilgili "Korkunç makinelerin yönettiği yemyeşil dünyada çıkacağınız yolculuk başlamak üzere! Horizon Zero Dawn Complete Edition'ın PC'ler için 7 Ağustos 2020'de çıkacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Horizon Zero Dawn ve The Frozen Wilds ek paketinde bulunan heyecan verici içeriklerin yanı sıra, PC sürümü ultra geniş ekran desteği, grafik geliştirmeleri (gelişmiş yansıma ve dinamik bitki örtüsü), özelleştirilebilir grafikler, sınırı kaldırılmış kare sayısı, kontrol seçenekleri ve benchmark aracı gibi çeşitli yeni özellikler barındırır. PC'ye özel yeni özelliklere ayrıntılı bakış için yeni yayınlanan fragmana ve Steam ürün sayfasına eklenen ekran görüntülerine göz atabilirsiniz." ifadelerinde bulundu.

Horizon Zero Dawn Complete Edition, 7 Ağustos 2020 tarihinde Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için çıkacak. Son olarak oyunun yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 23:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2020 20:48
Ben 77TL verdim. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2020 19:17
Aral İthalat duruma müdahale etmiştir bence.
JosefStone
JosefStone 8.07.2020 08:42
batasıca firma musallat oldular başımıza
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 12:21
epicgames te de 275 canlarım epic ci lere de duyurulur
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 16:08
Malmısın? Takım mı bu? Epic cilermiş. Boş beyin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2020 11:26
Peki steam fiyatının yükselmesinin sebebi nedir?
---------------------
Alparslan Gürlek: Steam'de fiyatlandırma geliştirici tarafından yapılır, eğer otomatik yapmak isterse oyunun yalnızca dolar fiyatını girer ve diğer para birimleri otomatik hesaplanır. Muhtemelen fiyatları tek tek elle girdiler, devamında da mağazaya girip diğer oyunların Türk lirası fiyatlarını görünce "Nasıl olsa veriyorlar" diyerek 275TL yaptılar fiyatı. Şahsi düşüncemdir.
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 16:07
12.22 evet gördüm. Resmen dalga geçtiler insanlarla :((
Bilgekhan
Bilgekhan 5.07.2020 22:00
Yazara bilgilendirme için teşekkürler.
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2020 17:02
Geliştirici karar verdiyse peki epic store da niye artmadı fiyat? :)))
--------------------------------------------
Epic Store'un geliştiriciler için tanıdığı fiyatlandırma durumunu bilmiyorum. Steam üzerinden fiyat geliştiricinin istediği her an güncellenebilir durumda. Aynı durum Epic Store'da var mı emin değilim. Steam'de ben de bir steamworks geliştiricisi olduğum için mevcut fiyatlandırmaların nasıl yapıldığını biliyorum. Ancak Epic Store hakkında bilgim yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 13:39
Oyuna zam gelir dedim yapıştırdım akşamına zam geldi beyin bedava xd
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir