He-Man: Masters of the Universe çekimleri bu yaz başlıyor

He-Man: Masters of the Universe çekimleri bu yaz başlıyor
Kağan Depboylu
Kağan Depboylu 14.02.2020 - 15:00
Masters of the Universe çekimlerine önümüzdeki yaz döneminde başlanıyor. 80'lerin unutulmaz çizgi film kahramanlarından olan He-Man, beyaz perdeye geliyor!

Noah Centineo’nun Harpers Baazar dergisine verdiği röportaja göre, Masters of the Universe çekimleri önümüzdeki yaz ayında başlıyor. “To All the Boys I’ve loved Before” ve “The Fosters” filmleri ile tanınan Noah Centineo’yu bu kez He-Man olarak izleyeceğiz. Sony’nin yapımını üstlendiği film, live-action formatında olacak.

Masters of the Universe çekimleri önümüzdeki yaz başlıyor

80’ler ve 90’lar kuşağının oldukça yakından tanıdığı He-Man karakteri, en sonunda beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. Master of the Universe, ilk kez 1987 yılında, live-action formatında  izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. İlk filmde Dolph Lundgren’in canlandırdığı He-Man karakterine bu kez hayat verecek olan isim ise Noah Centineo oldu. Söylenenlere göre Centineo, He-Man’in hakkını verebilmek adına oldukça sıkı bir hazırlık içinde.

Aktör, geçtiğimiz yıl içinde 15 kilo kadar kas ağırlığı kazanmış, bunu yapabilmek için de düzenli olarak her kahvaltıda 11 adet yumurta tüketmiş. Centineo, çekimlere kısa sürede başlanacağı için bu denli yoğun bir beslenme ve antrenman programını uygulamak zorunda kalmış. Açıklamalara göre Centineo, He-Man’in cüssesine yaklaşabilmek adına başladığı çalışmalara, hummalı bir şekilde devam ediyor.

He-Man: Masters of the Universe çekimleri bu yaz başlıyor

Masters of the Universe’te Prince Adam karakterinin He-Man’e dönüşmesine şahitlik edeceğiz. Filmde, Eternia adlı büyülü diyarın kurtuluşu için son şans olan He-Man, şeytani Skeletor’a karşı mücadele verecek. Tom Holland’ın baş rolünü oynayacağı Uncharted filmi ile halihazırda çakışan Master of the Universe için, ilerleyen zamanda bir ertelenme haberi almamız mümkün. Filmin çıkış tarihi, şu an için 5 Mart 2021 olarak gözüküyor.

1983’te başlayan ve 1995’e kadar devam eden çizgi film serisi, 130 bölüm sürmüştü. He-Man and Masters of the Universe serisi 80’lerin unutulmaz ikonlarından biri haline gelmiş, 2002’de Cartoon Network tarafından “reboot” edilmişti. Masters of the Universe, 80’ler tonlarını doğru kullanabildiği ve çok ciddi bir forma bürünmediği takdirde hayranların yüzünü güldürebilir. Umarız ki filmde atmosfer ve karakterler üzerine yeterince düşülür. He-Man’in ikonik dönüşüm sahnesinin de hakkı verildiği takdirde, hep bir ağızdan “Gölgelerin gücü adına..!” naraları atabilir, sinema salonlarından huzur içerisinde ayrılabiliriz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2020 17:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2020 21:15
Baş karekter seçimi yanlış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2020 01:10
hemani oynayacak çocuğa steroid basmaya başlamışlardır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2020 19:36
tutmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir