God of War Ragnarok PC Portu Mayıs Ayında Duyurulabilir

Tunay Şahin 10.05.2024 - 18:34
God of War Ragnarok PC portu Mayıs 2024'te duyurulabilir. Sızıntı kaynağı Bilbil-kun Kratos'un yeni platformunu PC olarak açıkladı.

Bilinen bir sızıntı kaynağı olan Billbil-kun, God of War Ragnarok PC portu için beklenen duyurunun Mayıs 2024'te yapılabileceğini iddia ediyor. Bu hamle, serinin hayranlarının uzun zamandır heyecanla beklediği ve Kratos'un maceralarını yeni bir platformda deneyimlemek isteyen oyuncuları sevindirecek önemli bir gelişme olabilir.

God of War Ragnarok PC Portu İçin Beklenen Açıklama Bilbil-kun'dan Geldi

Son haberlere göre, God of War Ragnarok'un PC portu için kesin bir çıkış tarihi henüz belirlenmemiş olsa da, duyurunun Mayıs 2024'te yapılması planlanıyor. Billbil-kun'un paylaştığı bilgilere göre, duyuru için net bir zaman aralığı verilmemiş olsa da, bu haber serinin ve aksiyon oyunlarının hayranları için büyük önem taşıyor.

God of War Ragnarok PC Portu Mayıs Ayında Duyurulabilir

Ayrıca Billbil-kun, Mayıs ayında gerçekleşebilecek olası bir PlayStation Showcase 2024'ün de planlandığını belirtiyor. Bilginin henüz doğrulanmadığını ifade etse de, böyle bir etkinlikte God of War Ragnarok'un PC portu duyurusunun yapılması muhtemel görünüyor.

God of War Ragnarok'un Hikayesi

God of War Ragnarok, Santa Monica Studio tarafından geliştirilen ve 2022'de PlayStation konsolları için yayımlanan bir aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıktı. 2018'de yayınlanan God of War'un devamı niteliğinde olup, Kuzey mitolojisine dayanan epik bir hikayeyi konu almakta.

Hikaye, Kratos ve oğlu Atreus'un Ragnarok'un başlangıcını önlemeye veya yönetmeye çalışmaları üzerine kurgulanmış. Ragnarok, Kuzey mitolojisinde tanrıların çoğunun öleceği ve dünyanın sonunun geleceği büyük bir savaşı ifade etmekte. Oyunda Kratos ve Atreus, bu kaderi değiştirmek veya kabul etmek arasında zorlu bir yolculuğa çıkarlar.

God of War Ragnarok PC Portu Mayıs Ayında Duyurulabilir

Oyunun odak noktası, Atreus'un gerçek kimliği ve onun Loki ile olan bağlarıdır. Atreus, kendisi hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve Kuzey tanrıları arasındaki yerini anlamaya çalışırken, Kratos geçmişinin gölgeleriyle yüzleşir ve oğlunu korumak için mücadele eder. İkili, tanrılar ve mitolojik yaratıklarla dolu tehlikeli bir dünyada, hem fiziksel hem de manevi zorluklarla karşı karşıya kalırlar.

İlginizi Çekebilir: God of War Ragnarok PC Çıkış Tarihi Sızıntısı

Oyun, Thor, Odin ve Freya gibi tanrılarla karşılaşıp, çoğu zaman bu tanrılarla çatışma halinde ilerlemekte. Bu karşılaşmalar, oyunun hikaye anlatımını derinleştirip, karakterlerin geçmişine, motivasyonlarına ve kaderlerine dair yeni katmanlar eklemekte.

God of War Ragnarok, aksiyon ve duygusal derinlik arasında dengeli bir şekilde ilerleyen bir anlatımı benimsemiş. Kratos ve Atreus'un ilişkisi, oyunun merkezinde yer alırken, baba-oğul arasındaki bağ, maceranın duygusal çekirdeğini oluşturmakta.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2024 00:22
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2024 15:01
bana göre god of War 2018 Ragnaroktan çok daha güçlü bir oyun
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2024 19:49
kesinlikle katılıyorum, 2018 daha gizem öğeleri olan daha kasvetli oyundu. ragnarok tropik ortamda geçen çok renkl bir oyun oldu. konu devamlı sağa sola sapıyor. sonu bekleneni de vermedi. atreusla oynadığımız yerler sıkıcıydı.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 13.05.2024 02:49
Hikayesi, bölümleri ile dolu dolu bir oyun. PC’de bir daha oynarım.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.05.2024 02:32
Duyursunlar artık hadi ya neyi bekliyorlar
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2024 12:40
harika süper mükemmel...
Kalan Karakter: 300 Gönder
God of War Ragnarok PC Portu Mayıs Ayında Duyurulabilir
İlginizi Çekebilir