Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Bağımsız Oyunlar

Yeni macera oyunu Memoranda'yı mutlaka görmelisiniz

Aklını kaybeden bir kadın ve sürreal bir hikaye

Hürcan Köse - 11.01.2017 14:05
Hürcan Köse - 11.01.2017 14:05
Bağımsız oyun sektörünün gerçekten iyiden iyiye şekillenmeye başladığı son yıllarda özellikle hikayeye ve oyunun, oyuncuya yaşattığı psikolojik yoğunluğa önem veren yapımlarla karşılaşmaya başladık. Görünüşe göre Memoranda da bu ağır başlı, kısmen silik, ancak içine daldığınızda sizi büyüleyecek potansiyele sahip olan oyunlardan birisi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Benim de yeni tanışma fırsatını yakaladığım Memoranda elbette henüz çıkmadı ancak bu ayın sonunda Steam'deki yerini alacak ve oldukça ilginç, etkileyici bir deneyim sunacak. Ünlü yazar Haruki Murakami'nin kısa hikayelerinden esinlenilerek yaratılan Memoranda'da aklını yavaş yavaş kaybetmekte olan ve ismini hatırlamayan bir kadının sürreal dünyasında yaşadığı olaylara tanık olacağız. Görünüşe bakılırsa oyunda ilerledikçe 'acaba kadın aklını mı kaybediyor, yoksa gerçekten bu dünyada anlayamadığımız garip olaylar mı dönüyor' diye düşüneceğiz gibi görünüyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Büyülü gerçekçilik temasındaki 2B macera oyunu Memoranda, bu ayın sonunda çıkacak. Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
Eziobaba, 12.01.2017 10:09 (0)
Ne salak salak oyunlar bunlar,hayır bana yaşını söyleyin bu oyunların bana yaşını söyleyin ,lan dalyarak böyle mi oyun yapılır ,ben soruyo muyum sana hangi oyunu sikiyosun diye,demiştir ozan güven abimiz

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.