Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Transformers: The Last Knight

Yeni Transformers filminden yeni TV reklamı

Dünyalar çarpışıyor

Ersin Kılıç - 10.01.2017 08:53
Ersin Kılıç - 10.01.2017 08:52
Son filmi diğerlerine göre biraz geri planda kalsa da aksiyon anlamında her filmde dozu biraz daha arttırmaya devam eden Transformers: The Last Knight'ın tanıtımları devam ediyor. Filmin ilk fragmanından sonra televizyon reklamları da gelmeye devam ediyor.

Orta çağ sahneleri, Hitler'e yapılan göndermeler ile hikaye anlamında merak ettiğimiz detaylara sahip olan Transformers: The Last Knight'ın bu yeni televizyon reklamında yine iki dünyanın çarpışacağı teması ön planda tutulmuş.

Mark Wahlberg, Isabela Moner ve Josh Duhamel gibi isimlerin yer aldığı yapımda ayrıca Antony Hopkins gibi önemli bir isim de bulunuyor. 23 Haziran 2017'de gösterime girecek olan filmin yayınlanan yeni TV reklamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.01.2017 09:32 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.