Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > League of Legends

Xerxe bir işe daha imzasını attı!

Romanyalı ormancının Warwick seçimi, serinin en kritik hamlelerinden biri oldu.

Ege ERKEK - 03.02.2017 23:17
Ege ERKEK - 03.02.2017 23:16

Romanyalı ormancı yeni bir işe daha imzasını attı. Unicorns of Love ve Splyce arasındaki serinin en ilginç kısımlarından biri, Andrei "Xerxe" Dragomir'in Birinci ve Üçüncü oyunda yeniden tasarlanmış olan Warwick'i seçmesiydi.

Oyunun ardından kendisiyle yapılan röportajda Xerxe, ilk olarak “solo q” şeklinde adlandırılan tekli sıralarda yenilenmiş şampiyonu denediğini ve bundan memnun kaldığını belirtirken, bu memnuniyeti sonucu Warwick’i “scrim” denilen takımlar arası antrenman maçlarında da oynadığını ve olumlu sonuçlar aldığını sözlerine ekledi. Tecrübeli oyuncu, Warwick’in Kha’Zix’e karşı iyi bir kontra seçim olduğunu düşünüyor. Romanyalı oyuncu, bu düşüncesinden ötürü bu ormancı karakterin kendisi için öncelikli bir şampiyon olduğunu açıkladı.

Sözlerine Rengar’dan bahsederek devam eden Xerxe, Rengar ile rekabet edebilecek bir ormancı karakterin olmadığını ve onun birinci sınıf bir avcı olduğunu ifade etti. Xerxe’ye göre Rengar’dan sonra en güçlü diğer üç ormancı ise Kha’Zix, Warwick ve Ivern.

Unicorns of Love’ın saldırı gücü taşıyıcısı Samuel “Samux” Fernandez, Xerxe’nin Ivern oynamasını oldukça beğendiğini dile getirdi. Samux, Caitlyn ile Ivern ikilisinin uyumlu bir ormancı-saldırı gücü ekibi olduğunu düşünüyor. Zira Ivern’in koyduğu çalılar ile Caitlyn’in pasifi birleşince Caitlyn, rakiplerine daha fazla hasar verebilmekte.

Unicorns of Love ve Splyce arasındaki seri 2-1 bitti. Xerxe bu maçlarda Warwick ve Ivern ile oynadı. Unicorns of Love’ın üst koridor oyuncusu Tamás "Vizicsacsi" Kiss ise Shen karakteriyle üç oyun boyunca 9/10/26 KDA istatistiği ve %78 katkı ile takımını sırtlayarak serinin oyuncusu oldu.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.02.2017 04:50 (0)
Yanlış anlamayın ancak neden böyle bir haber yapma ihtiyacı duydunuz anlamadım, yani gerçekten inanılmaz boş bir haber. Sanki Xerxe Fan sayfası paylaşmış gibi duruyor.

_______________________________________

Bir e-spor haberi sonuçta ve biz bunu sizlerle paylaşmak istedik. Merlin'in Kazanı kimsenin fan sayfası değildir bildiğiniz üzere. Diğer oyuncularla ilgili haberler de mevcut sitemizde.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.