Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Warcraft Movie

Warcraft'ın yeni filmi gelmeyebilir!

İlk filmin yönetmeni açıkladı

Onur Güner - 05.01.2017 18:49
Onur Güner - 05.01.2017 18:49
İlk sinemaya girdiği anda bazı oyuncular tarafından beğenilen ama bazı oyuncular tarafından yetersiz bulunan Warcraft: The Beginning filmi, bütün eleştirilere rağmen dünya genelinde 434 milyon dolar hasılat elde ederek yapımcılarını güldürmüştü. Genel olarak 160 milyon dolar bütçe ile çekilen film, hem masraflarını karşılamış hem de oldukça fazla kâr bırakmıştı. Şimdi diyebilirsiniz ki bu kadar fazla kâr bırakmış bir filmi yapımcılar kesinlikle devam ettirebilir ama ufak bir sorun var. Zira film bu kadar hasılatın sadece 45 milyonunu Amerika'da topladı. Yani film Amerika'da fazla beğenilmedi. İşte bundan dolayı da yapımcı şirket Legendary Pictures'in kafası birazcık karışıkmış. Her ne kadar seri 3 film olarak tasarlanmış olsa da serinin devam edip etmeyeceği şu anlık muamma. Çünkü ilk filmin yönetmenlik koltuğunda oturan Duncan Jones, resmi Twitter hesabından gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde bazı ilginç açıklamalar yaptı.Ünlü yönetmen, serinin devam edecek mi sorusuna verdiği cevapta, ''İnanın onu ben de bilmiyorum. Devam filminin gelip gelmemesi tamamen Legendary Pictures'in vereceği karara kalmış bir durum.'' ifadelerini kullandı. Yani devam filminin geleceği kesin değil. Ayrıca soru-cevap etkinliğine devam eden Duncan Jones, bir soruya verdiği cevapta ise eğer filmin devamı olursa, aklında çok güzel bazı fikirler olduğunu da söyledi.

Yönetmenin bu açıklamasının ardından ise anında internette bazı dedikodular yayıldı. İddialara göre Blizzard ve Legendary Pictures, serinin devamı konusunda biraz gerginlik yaşıyorlarmış. Yapımcı şirket filmin Amerika'da bu kadar az hasılat toplamasını bahane ederek, devam filminin onayını bir türlü vermiyormuş. Bakalım serinin yeni filmi onaylanacak mı yoksa seri iptal mi edilecek bekleyip göreceğiz.
yorumlar (32)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.01.2017 14:29 (0)
Seviye: 0
Trial, 07.01.2017 21:54 (0)
Film çıkmadan önce atıp tuttular yeni bir LOTR serisi geliyor yeni bir LOTR üçlemesi geliyor yeni bir LOTR efsanesi geliyor ama film bir çıktı: Tırt. Hele o orkların hiç bir gerçekçiliği yok LOTR'da adam akıllı makyaj yapılıp gerçekçilik arttırılmıştı ama animasyondan bozma yeşil orkları görünce zaten filmin notunu verdim. Ayrıca hikaye çok yüzeyseldi çabucak bitiverdiler filmi. Hala LOTR gibi bir efsane çekilemedi aradan geçen 15 küsür yıla rağmen. Warcraft'ı görünce de anladım ki asla da çekilemeyecek.
MK Okuru, 06.01.2017 23:51 (0)
Durotan başkana üzüldüm başkada bişe yok. Oyunu oynamayan filmi anlayana kadar film biter. Adamlar ne bilsin feli orgrimi guldanı
MK Okuru, 06.01.2017 22:36 (0)
WoD sinematiğini verirlerse efsane olur.
Olmadı hikayeye bağlı çizgi film olursa da efsane olur.
-----
Hikaye ile word sinematiği eş zamanlı olursa, çağ dışı orgazm olur.
MK Okuru, 06.01.2017 20:22 (0)
Filmi izledikten sonra zaten gelmese de olur. Yıllardır Warcraft evrenin filminin yapılmasını bekle bir de çıkan filme bak. İkinci filmi fanatikler dışında kimsenin beklediğini zannetmiyorum.
MK Okuru, 06.01.2017 19:39 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.