Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'in reytingleri dibi boyladı

Dizinin sonu pek iyi görünmüyor

Hürcan Köse - 15.03.2017 10:10
Hürcan Köse - 15.03.2017 11:09
Televizyon dünyasının en popüler yapımlarından birisi olan Walking Dead, sadece TV'de değil, legal veya illegal tüm çevrimiçi dizi sitelerinde de popülerliğini uzun bir süre korumayı başarmıştı. Şu anda yayınlanmakta olan yedinci sezon maalesef dizinin sahip olduğu şöhretin gittikçe dibe vurmasına sebep oluyor.Dizinin geçtiğimiz Pazar günü yayınlanan bölümü Forbes'in raporuna göre sadece 10.4 milyon seyirci tarafından izlenmiş ve dizinin şimdiye kadarki en düşük reytingli bölümlerinden birisi olmuş. Elbette 10.4 milyon seyirci az bir rakam değil. Birçok diziye göre bu gerçekten çok büyük bir kitle demek. Ancak Walking Dead'in genel gidişatına ve bölüm izlenmelerine bakarsak, devede tırnak bile diyebiliriz.

Dizinin akıbeti ilerleyen dönemlerde ne olur elbette kesin bir şey söylenemez ancak reytingler bu şekilde giderse, hatta daha da düşerse Walking Dead'in oldukça tehlikeli zamanlar ile karşı karşıya geleceğini tahmin edebiliyoruz.
yorumlar (44)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.03.2017 16:15 (0)
herkesin görüşü kendine. şuanda izledigim en iyi dizi herkes istedigini söyler. çok detay var ama kimse çıkııpta ya ülkemizdeki saçma sapan dizilerden bahsetmez. bu dizide hayat var bu dizi bambaşka bu dizi süperrr.
MK Okuru, 17.03.2017 15:54 (0)
Ben de 4. Sezon da bırakanlardanım ne zaman ki Vali öldü dizi de öldü benim için ve öyle kudretli ve karizmatik bir Valinin saçma sapan şekilde ölmesi diziden soğuttu illa çizgi romana uymak zorundalar sanki fazla abartmadan bir şeyler ekleseler Nusret gibi hareketlerle şölen olurdu.
Seviye: 0
DeC, 23.03.2017 12:30 (0)
Bu sezon birkaç bölüm dışında berbattı. 7. bölümden sonra dayanamayıp izlemeyi bıraktım. Sonraki bölümlerde de pek bir şey yokmuş okuduğum kadarıyla, yine aynı tonda gidiyor. 7. sezona gelmiş artık bir şeylerin tıkanması normal ama ana hikayeyi birkaç bölümde bir devam ettirip sürekli sıkıcı yan karakterlerin üzerine eğilme huylarından vazgeçmeliler artık. Bu noktadan sonra yürümez artık, sıktı. Ana hikaye tam gaz devam etmeli, ilk sezonlarda olduğu gibi.
MK Okuru, 16.03.2017 00:11 (0)
3.sezonun 11.bölümüne kadar izleyip bıraktım dizi başlarda güzeldi sonra sıkmaya başladı
Seviye: 3
ozan86, 17.03.2017 12:03 (0)
Dizi her sezon aynı şekilde ilerliyor. Sorun burada değil. Sorun diziyi uzatmak için diyalog sahnelerini arttırdılar.

İnsanlar arasındaki mücadele daha çok ön plana çıktı ama bu mücadele de çok ağır ilerliyor. Ve gerçekçi de değil.

Amaç sadece hadi reklam geliri adına fazlaca diyalog sahnesi koyalım.

İzleyicileri rahatsız eden budur. Ha bana fark etmez ne de olsa netten izliyorum :) Para ödemediğim birşeyden rahatsız olmam. Yorumumu yapar geçerim :)
MK Okuru, 15.03.2017 18:55 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.