Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Venom

Venom filminin resmi çıkış tarihi açıklandı

Hem de Life teorisinden biraz sonra

Hürcan Köse - 17.03.2017 12:33
Hürcan Köse - 17.03.2017 13:32
Birkaç ay önce ortaya çıkan haberlere göre Marvel'ın en sevilen kahramanlarının başında gelen Spider-Man'in yan serilerinin çekileceği ve birçok karakterin sinemaya kazandırılacağı açıklanmıştı. Bu filmlerden birisi olan Venom'un çıkış tarihi sonunda resmi olarak açıklandı. Hem de Life teorisinin tam üstüne.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Birkaç saat önce ortaya çıkan bir habere göre çıkışına az kalan Life adlı filmin Venom'un öncesini anlatan bir film olabileceği teorisini sizlerle paylaşmıştık.
Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ortaya çıkan bu teoriden sonra birden Venom'un çıkış tarihi ile karşılaştık. Spider-Man'in yan serisi konumunda sinema dünyası ile tanışacak olan Venom, Sony Pictures'ın yayınladığı bildiriye göre 5 Ekim 2018'de seyircilerle buluşacak. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

1988'de yaratılan Venom, kötü bir karakter olsa da Marvel'ın en unutulmaz ve en sevilen karakterlerinden birisi olduğu kesin. Bu kez kendi filmi ile göreceğimiz Venom bir de R-Rated gelirse, demeyin keyfine.
yorumlar (14)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.03.2017 13:15 (0)
Venom tam olarak bir kötü değil aslında,yani bir carnage tarzı kötülüğü yok,tabi dost canlısıda değil :d
MK Okuru, 17.03.2017 13:15 (0)
Ultimate Spider-Man'da sürekli Venom ile oynuyordum tek Venom ile oynayabildiğimiz Spider-Man oyunlarından biriydi sanırım.
MK Okuru, 17.03.2017 13:35 (0)
Gelirse zaten büyük ihtimalle r-rated olacak. Yalnız bi de bu açıklama sony tarafından geldi. Marvel tarafından herhangi bir şey göremedim. Acaba farklı bir evrende mi geçecek yoksa bizim normal MCU evreninde mi geçecek ?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.