Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Vampire The Masquerade geri döndü!

Amanın, o nasıl güzel bir haber öyle!

Hürcan Köse - 17.02.2017 13:03
Hürcan Köse - 17.02.2017 13:02
Birkaç ay önce uğruna bir blog yazısı yazarak övdüğüm Vampire: The Masquerade serisinin uzun yıllar sonra yeni oyunu aniden, sessiz bir şekilde çıktı ve başta ben olmak üzere serinin hayranlarını sevinç çığlıklarına boğdu. Çıkan oyunun türünü gördüğümde her ne kadar hayal kırıklığına uğrasam da Vampire: The Masquerade isminin uzun yıllar sonra tekrar hareketlenmesine çok sevindim.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Öncelikle, oyunumuz beklenen türde RPG veya aksiyon oyunu değil. Görsel roman tarzında, akıllı telefon mesajlaşmalarını konu alıyor. Bu mesajlaşmalardan ilerleyerek kendi hikayenizi yazıyor ve World of Darkness temasında sağlam bir vampir hikayesine giriş yapıyorsunuz. Tek bir paket halinde çıkan oyun içinde iki ayrı içeriğe sahip. Birisi Vampire: The Masquerade - We Eat Blood, bir diğeri ise Mage the Ascension: Refuge.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Her ne kadar beklediğimiz tarzda olmasa da sırf Vampire: The Masquerade adını taşıdığı ve World of Darkness temasında geçtiği için oynanır diye düşünüyorum. Elbette son karar size kalmış. Oyunun Steam sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.02.2017 01:10 (0)
Kabuk bağlayan yaramızı kanattın... Üzdün be Hürcan...

--------------------------------

Ben aslında genel yapılan yorumların aksine bu haberin güzel olduğunu düşünüyorum sevgili okur. Ben de yıllardır yeni bir oyun bekliyorum bu seri için ve bu ufak proje gerçekten de ortamın nabzını ölçmek adına başlatılmış olabilir. Ne dersiniz?

Hürcan.
MK Okuru, 18.02.2017 19:31 (0)
Paradox, White Wolf'u aldın bi heyecanlandır sevindir bu garibanları.
Seviye: 3
Gunslinger, 18.02.2017 13:56 (0)
Bana bu oyunlar biraz nabız ölçmek için yapılmış bence. İnsanlar beğenecek mi? WoD evreni ne kadar tutar? vs vs. Adamlar bir de WoD evreninde geçen Werewolf: The Apocalypse i yapmaya başladılar. Yani bu oyunlar biraz daha gelecek oyunlar için teasing gibi geldi bana.
MK Okuru, 18.02.2017 13:20 (0)
10 kere zıpladım yerimde haberin başlığını görünce, görsel roman tarzı olduğunu okuduğumda üzüldüm mü diyim, sinirlendim mi diyim,ne diyeyim
MK Okuru, 18.02.2017 12:46 (0)
Oyunun isminin canlanması güzel bir gelişme,eğer yapımcılar tarafından oyuncu kitlesi fark edilirse rpg türünde devam oyunu gelebilir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.