Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The Walking Dead Episode 3

The Walking Dead Episode 3'e "merhaba" demeye hazır mısınız?

Clementine herkesi özlemiş

Ege ERKEK - 19.12.2016 17:32
Ege ERKEK - 19.12.2016 17:31

The Walking Dead: A New Frontier veya diğer adıyla The Walking Dead Season 3 takipçilerine müjde var. Oyunun yapım ve dağıtım işleriyle uğraşan Telltate Games, 20 Aralık 2016 itibariyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan yeni bölümlerden önce toplu bir ekran görüntüsü paylaştı.

Paylaşılan ekran görüntülerinde; zombiler, bazı yeni karakterler ve Clementine'nın sinematik kareleri mevcut. TellGate Games, The Walking Dead Season 3 adına şunları söyledi: "Bu yeni oyunda ilk kez bir değil iki bölüm birden mevcut. Bu iki bölüm tamamen birbirleriyle bağlantılı bölümler ve hikayenin anlaşılabilmesi için ciddi bir takip gerektiriyor."

PlayStation 4 kullanıcıları için özel fırsatlar mevcut. Eğer bir PlayStation 4 sahibi iseniz ve oyunun önceden siparişini verirseniz The Walking Dead: Season Two ve The Walking Dead: Michonne sürümlerini ücretsiz edinebileceksiniz. Ayrıca The Walking Dead Season 3'ü önceden sipariş edenler, %10 indirimli fiyatla oyuna sahip olabilecek.

Ekran görüntüleri sizlerle.yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 25.12.2016 03:19 (0)
LEE nin öldüğüne inanmıyorum neden mi ? Sana iki secenek sunuyor öldür veya terket teltale games salak degildir sana terk et secenegini sunsun . İkinci olarak 2.sezona basladıgımızda peter cleme şöyle dedi "elini kesen arkadalarım var tanıyorum düzeldiler" diye. Bana sorarsanız lee ölmedi <3 lee <3
MK Okuru, 20.12.2016 17:22 (0)
Çizgi film gibi oyun mu oynanır bu ne böyle?Bu oyun Açık Dünya-Survival tarzında crafting sistemli bir oyun olmalıdır.Grafikleri de güzel bir oyun motoru ile yapılmalıdır.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.