Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Dizi

TheCW, tam 7 dizisine yeni sezon onayı verdi

Onaylar erken geldi

Onur Güner - 09.01.2017 21:57
Onur Güner - 09.01.2017 21:56
Herkes yeni yılda kanalların hangi dizilere onay vereceğini merak ediyor iken TheCW kanalı bir sürpriz yaparak beklenen onayları erkenden verdiğii açıkladı. Ünlü dizi, film ve magazin portalı olan Variety'nin servis ettiği habere göre kanal 7 dizisine de erken onay vererek hayranlarını sevindirdi. Yapılan habere göre Arrow, D.C.'s Legends of Tomorrow, The Flash, Supergirl, Jane the Virgin, Crazy Ex-Girlfriend ve Supernatural dizileri kanaldan yeni sezon onaylarını kaptılar.TheCW başkanı Mark Pedowitz yaptığı açıklamasında, ''Evet, dizilere erken onay verdik, farkındayız. Ama verdiğimiz bu erken onaylar sayesinde dizinin yapımcı ve senaristleri için oldukça geniş bir zaman dilimi doğmuş oldu. İnanıyorum ki senaristler hikayeleri daha da olgunlaştırmak ve kalıba sokmak için bu zaman dilimini oldukça etkili kullanacaklardır. Yani onaylanan dizilerimizin yeni sezonda senaryo altyapıları daha sağlam olmuş olacak.'' ifadelerini kullanmış. Yani kanalın amacı yeni sezon senaryolarının daha güzel olmasını istemesi. Umarız bu erken onaylar yeni sezonun senaryolarına da yansır ve bizler de yeni sezonda muhteşem bölümler izleriz.
yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
ozan86, 11.01.2017 12:23 (0)
Flash biraz dayak yemese herkesi dövmeye başlasa çok iyi olur :)
Seviye: 0
Eziobaba, 09.01.2017 22:05 (0)
Bazı diziler resmen bokunu çıkarıyor bazı sezonlarda,misal bir dizinin 6 sezonu varsa 3 sezonu belki adam akıllıdır ,içine sıçmamak lazım
MK Okuru, 10.01.2017 08:20 (0)
Şu Supernaturel niçin bitmez?Yeter artık eski cazibesi ve izlenebilirliği kalmadı.
Seviye: 2
RemaG7, 10.01.2017 06:06 (0)
supernaturel ilk 5 sezon harikayken sonrasında batırdılar resmen sırf sam ve dean için izliyorum zaten senaryodaki yetersizliği geçtim okadar çelişkiler varki artık(ilk sezonlarda çok güçlü olan varlıklar son sezonlarda insan gibi yumruk yumruğa hiç bir güçleri olmadan girmeleri gibi...)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.