Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Super Mario Run

Super Mario Run'ın Android çıkış tarihi belli oldu

Sonunda geliyor

Ersin Kılıç - 20.03.2017 10:17
Ersin Kılıç - 20.03.2017 11:16
Geçtiğimiz yıl sonunda iOS çıkışını gerçekleştiren ve Nintendo için hatırı sayılır bir gelir sağlayan Super Mario Run'ın Android platformuna da geleceği açıklanmış ama bu konuda net bir tarih verilmemişti. İşte kayıt sayfası çoktan açılan oyunun Android çıkış tarihi sonunda verildi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha önce çıkış tarihini Mart 2017 olarak açıklayan Nintendo Amerika'nın Twitter adresinden oyunun net çıkış tarihi açıklandı ve Super Mario Run'ın 23 Mart'ta Android platformu için çıkacağı duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi ile birlikte versiyon 2.0'a geçeceği de açıklandı. Oyunun Google Play sayfasına buradan ulaşabilir ve kaydınızı yapabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha önce iOS sürümü için çektiğimiz ve oyunun nasıl bir işleyişe sahip olduğunu anlattığımız videoya ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 28.03.2017 09:51 (0)
Seviye: 0
OyunMeraklısı311, 20.03.2017 19:54 (0)
Güzel! İlk 3 bölümünü doya doya oynarım, tekrar tekrar oynar, sonra silerim.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.