Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

teknoloji

Merlin'in Kazanı > Teknoloji > Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6, bebek beşiğinin hemen yanında patladı

Ucuz atlatılmış

Onur Güner - 01.01.2017 14:56
Onur Güner - 01.01.2017 14:56
Özellikle geçtiğimiz sene oldukça çok karşılaştığımız Samsung telefonlarının patlama, yanma haberlerine 2017'nin ilk yılında da bir yenisi daha eklendi. Ancak bu sefer gerçekleşen olay az daha bir bebeğe zarar veriyordu. Söylenene göre 39 yaşındaki Victoria Leeds, Samsung Galaxy S6 telefonunu bebeğinin olduğu beşiğin yanındaki prize şarja takmış. Ancak şeytan dürtmüş olacak ki telefonu şarja taktıktan sonra uyuyan bebeğini uyandırarak evin salonunu temizlerken yanına almak istemiş. İyi ki de istemiş. Çünkü bebeğini kucağına aldıktan ve beşikten birkaç adım uzaklaştıktan sonra Samsung Galaxy S6 telefonu büyük bir sesle patlamış.Korkunç olayın şokunu uzun süre atlatamayan Victoria Leeds, patlama anında büyük bir ses koptuğunu ve tıpkı havai fişek gibi rengarenk ışıkların patladığını söylemiş. Ne yapacağını bilemeyen 39 yaşındaki anne, hemen bebeğini güvene aldıktan sonra evin elektriğini keserek telefonun şarjını prizden çıkarmış. Kıl payı atlatılan bu facianın ardından ise hemen Samsung bir açıklama yaptı ve yaşanan bu olaydan dolayı üzgün olduklarını söyledi. Şirkete göre Galaxy S6 cihazlarının daha önce böyle sorun çıkarmadığını ama işin peşini de bırakmayacaklarını açıkladı.Ayrıca şirket, Victoria'nın patlayan telefonunu hemen inceleme altına alarak sorunu araştırmaya başlamış. Bakalım telefon neden dolayı patladı bekleyip göreceğiz.
yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.01.2017 23:42 (0)
Samsung un işi çok zor hem prestij hem fabrika içi ayarları çok çalışılması lazım
MK Okuru, 02.01.2017 18:12 (0)
Seviye: 3
Maxpayne53, 01.01.2017 15:40 (0)
Haberi okumak için girdim ama bazen öyle cümleler kuruyorsunuz ki haberden daha ilginç oluyor. Şu nasıl bir cümledir

"Ancak şeytan dürtmüş olacak ki telefonu şarja taktıktan sonra uyuyan bebeğini uyandırarak evin salonunu temizlerken yanına almak istemiş."

Şeytan hayırlı bir işe vesile mi olmuş. -_-
Seviye: 1
Spider_hip, 01.01.2017 15:47 (+1)
Bu telefonların patlayıp durması iyice sıkmaya başladı AMA bu olayda ciddi bir cahillik durumu olduğu da aşikar. Normal insanlar için dahi telefonları yanınızda fazla tutmayın. Uyurken aynı odaya koymayın diyorlar. Bu kalkmış bebeğin yanına çalışan telefonu bırakmış. Zırcahil. Gerçi bizde de çok moda ne yazık ki. 2-3 yaşında ancak konuşan çocuklara telefonu verip bak teyzen arıyor, alo de bakim, bak ağabeyin arıyor alo de bakim diyerek telefonu ufacık çocukların beynine dayamak. Çocuk sussun diye çağrı çeken telefonu çocukların eline oyun oynasın diye vermek. Saatlerce çocukların ellerinde telefonla vakit geçirmesine izin vermek. Yahu şu meretler biz zayıf bünyeli insanoğulları için zararlı. Hele çocuklar, bebekler için daha zararlı.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.