Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Deadpool Movie

Ryan Reynolds, Deadpool hakkında önemli açıklamalarda bulundu

Ryan Reynolds, Hugh Jackman ile çalışmak istiyor

Onur Güner - 04.01.2017 20:50
Onur Güner - 04.01.2017 20:49
Hatırlarsanız bazı söylentiler çıkmış ve başrolünü Hugh Jackman'ın üstlendiği Wolverine serisinin yeni filmi Logan'da Deadpool karakterini de göreceğimiz söylenmişti. Ama her ne kadar ikilinin hayranları bu iddialara sevinmiş olsa da maalesef yalanlama resmi ağızlardan gelmişti. Filmin yönetmeni James Mangold ve Ryan Reynolds yaptığı açıklamada bütün bu iddiaları yalanlamışlardı. Ancak bu demek değil ki Ryan Reynolds ortak bir Deadpool-Wolverine filmi çekmek istemiyor. Ünlü aktör yaptığı yeni röportajında bazı önemli bilgiler verdi. Ünlü aktör yaptığı açıklamasında, ''Deadpool karakterini canlandırmama izin verdikleri sürece ben oynamak isterim. Benim tarafımdan hiçbir sıkıntı yok. Farklı Deadpool filmleri için de fikirlerimiz var, hepsini hayata geçirmek istiyoruz.'' ifadelerini kullandı.Ayrıca röportajı gerçekleştiren editör, ünlü aktöre Hugh Jackman'ın son kez Wolverine olacağı ve ortak Deadpool filmi hakkında zamanlama kötü demesini hatırlattı. Bunun üzerine ise ünlü aktör Ryan Reynolds, ''Hugh'ın son filmi olduğunu biliyorum. Fikrini değiştirebilir miyim diye sorarsanız, inanın ben de bilmiyorum. Ortak bir Deadpool-Wolverine filmi olsun gerçekten çok isterim. Bundan dolayı da Hugh'ı geri getirmek için çok uğraşacağım ve bunun için de seyirciyi kullanacağım. Umarım işe yarar.''  açıklamasını yaptı. Yani yakın bir zaman diliminde ortak bir Deadpool-Wolverine filmi görebiliriz ki umarız da görürüz. Bakalım Hugh Jackman tekrar Wolverine olacak mı bekleyip göreceğiz.
yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.01.2017 22:16 (0)
MK Okuru, 07.03.2017 14:36 (0)
Zaten deadpool ve volvorine karakteri xmen başlangıç: volvorine filminde vardı ryan renalds ve hugh jackman aynı sahnelerde vardı
MK Okuru, 05.01.2017 18:19 (0)
Tarihlerden pek emin olmasamda bu lafı reynolds 2 hafta önce söyledi, bir sürü lafın dönmesinin ardından da kesinlikle logan'ın hugh jackman için son film olduğunu söyledi.
Seviye: 1
Taurrnil Stormael, 05.01.2017 03:31 (0)


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.