Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
90
79
Okur Puanı: (9Kişi)
Puanın:
                                         

Platform: PC

Artılar: Klasik FRP türüne uygun, dolu dolu içerik sunması. Benzer oyunlara göre oldukça geliştirilmiş diyalog sistemi. Eklenen kale sistemi oynanışa farklı bir hava katıyor. Çok detaylı karakter oluşturma ekranı.

Eksiler: Zamanın gerisinde kalan grafik seviyesi ve kamera açılarının değiştirilememesi. Diyalogların çok uzun olması bazı oyuncuları sıkabilir. Yeni nesil oyunculara çekici gelmeyecek savaş mekanikleri.
diğer

Pillars of Eternity

Yazan: Emre Günen Tarih: 07.04.2015 12:22

*İlerlemeden evvel grubunuzu bir araya toplamalısınız... Hayatın her alanında olduğu gibi oyun dünyasında da pek çok önemli tür zamanla unutulmaya yüz tutuyor. Gün geçtikçe daha fazla aksiyona, da... Okumak için tıklayın

Project Eternity'den ilk görsel yayınlandı

Yazan: Murat Halilbeyoğlu Tarih: 12.10.2012 16:11

Obsidian Entertainment'ın yakın zaman önce duyurduğu Project Eternity adlı oyunu için ilk ekran görüntüsü geldi. Mükemmel bir manzara resmi olan bu ekran görüntüsünden bir dağın içine oyulmuş gibi... Okumak için tıklayın


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.