Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Merlin'in Kazanı

Ödüllü! 2016'nın En İyilerini Beraber Seçiyoruz!

Ödüllü anketimiz başlıyor!

Merlin'in Kazanı - 06.01.2017 16:15
Merlin'in Kazanı - 06.01.2017 16:14
Her yıl olduğu gibi bu yıl da geçtiğimiz yılın en iyilerini beraber seçiyoruz. Merlin'in Kazanı olarak 11 yıldır düzenlediğimiz ‘Yılın En İyi Oyunları’ anketi bu sene Gamecell sponsorluğunda gerçekleşiyor. Gamecell Yılın En İyi Oyunları’nda 2016 yılına damgasını vuran yüzlerce oyun arasından 21 kategoride en iyileri hep beraber belirliyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

23 Ocak tarihine kadar devam edecek olan oylamamızda yılın en iyilerini belirleyecek ve bizden ödüller kazanma şansına erişeceksiniz. “3 aylığına Gamecell’in yönetimi sende olsa, Gamecell için ne yapardın?” sorusuna en yaratıcı cevabı verecek olan katılımcılarımız bizden PlayStation 4 Pro, AOC D2769V led monitör ve Turkcell T70 kazanma şansı yakalayacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aşağıdaki anketimize katılarak, hediye kazanma şansına dahil olun... Gamecell'e üye olmak için tıklayın...Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (65)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 27.02.2017 11:46 (0)
Kazananlar listesini merakla bekliyoruz.

--------------------------

Açıklayalı çok oldu sevgili okur.
Seviye: 0
Zekeriya9898, 08.01.2017 15:27 (-2)
Merhaba. Biz iki kardeşiz. Ben katıldım ama kardeşim katılamıyor. Aynı pcden iki kez katılınamıyor. Buna bir çözüm getirilirse çok iyi olur

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.