Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Matrix

Matrix 4, ana seri ile alakalı bir film olacak

Yeni film Matrix'in devamını veya öncesini anlatacak

Hürcan Köse - 18.03.2017 12:39
Hürcan Köse - 18.03.2017 13:39
Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde "The Avengers"tan tanıdığımız Zak Penn'in Warner Bros tarafından çekilecek olan yeni Matrix filmine yazar olarak atandığını ve bu filmin tüm üçlemeyi es geçip seriyi yeniden başlatacağını söylemiştik. Tüm dünyada bu şekilde yankılanan haberi Penn, kendi Twitter hesabından düzeltti ve filmin reboot değil, devam filmi ya da ana serinin öncesinde gerçekleşen olayları anlatan bir film olacağını söyledi.

Stüdyonun Michael B. Jordan'ı ana karakter olarak görmesi hakkında herhangi bir yorum yapmayan Penn, hiç kimsenin The Matrix'i yeniden çekmemesi veya baştan başlatmaması, buna kendisinin de dahil olduğunu söyledi."Şu anda tüm söyleyebileceğim, kimsenin Matrix'i yeniden başlatmaması gerektiği. Zaten bu da mümkün değil. Animatrix'i ve çizgi romanları bilen insanlar anlayacaktır. Reboot ve remake kelimeleri filmin çok yanlış lanse edilmesine sebep oldu. Bu tür haberlere kulak asmayalım. The Matrix evreninde geçen daha fazla hikaye ile karşılaşmak istiyor muyum? Evet. Çünkü bu, yeni hikayeler yaratan harika bir fikir. Bakın insanlar X-Men evreni ile neler yapıyor. Logan, Legion ve Deadpool'a bakın. Kimse onların durmasını istiyor mu? Ben istemiyorum."

Penn'in açıklamaları bir yana, hala filmin Wachowski kardeşleri bir şekilde içinde barındırıp barındırmayacağı büyük merak konusu. Zira yeni filmde kardeşleri görmek isteyen hayranların sayısı haklı olarak bir hayli fazla.


yorumlar (26)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 3
ozan86, 20.03.2017 12:00 (0)
Seri devam edecekse ve insanlar kazanmaya, mücadele etmeye başlayacaksa Terminator'un devam filmi gibi olur. Matrix'den kopacaktır.
Seviye: 3
ozan86, 20.03.2017 11:57 (0)
Tamamen gişe amaçlı film. Tek umudum 99 yılındaki günümüz dünyası ile bugünün dünyası çok farklı. 11 Eylül, Irak Savaşı, Paris'de büyük gösteriler, Arap Baharı, Suriye iç savaşı vb çok süreç geçirdik. Değişen ve gelişen teknoloji de cabası.
MK Okuru, 20.03.2017 11:57 (0)
Micheal B. Jordan la olsa olsa Morpheus un gençliğini Matrix e girişini falan anlatırlar.
Seviye: 1
Spider_hip, 18.03.2017 18:30 (0)
Eyvaah adam X-man i örnek vermiş. X-Man senaryo bütünlüğü olarak battı, rezil durumda. Youtube da onlarca video var, senaryo bütünlüğünün nasıl bozulduğunu, nasıl saçmaladıklarını anlatan. Yok ileri zaman, yok geçmiş zaman, yok geçmiş değişti derken kendileriyle çelişip durdular. Hele Prof. Xavier'in ölümü ve sonra sözde ikiz kardeşinin bedenine giripte canlanması tamamen fiyaskoydu.

Wachowski olmazsa bu güzelim serinin de geleceği nokta Xman olur zaten. Çoğunluk yine izler, ama dikkatli izleyiciler, saçmalıklardan ötürü seriye olan saygısını kaybeder.
MK Okuru, 20.03.2017 02:23 (0)
Seviye: 5
MonoLog, 19.03.2017 23:54 (0)
Aman tanrımmmmm. Hayatımın filmi bir çok kişi gibi.. Fazla yorum yapmayı düşünmüyorum sayfalar yetmez ama şunu diyebilirim ki merak etmeyin yeni seri eskiyi berbat etmez.Çıtası çok büyük ve sorumluluklarının farkındalar diye düşünüyorum.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.