Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'dan 4K HDR fragmanı yayımlandı

Göremesek de, hayal ediyoruz...

Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 16:25
Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 17:25
2017 yılının en çok beklenen yapımlarından biri olan Mass Effect: Andromeda, geçtiğimiz gün EA ve Origin Access üyeliğine sahip olan oyuncular için açıldı. Ancak kısa süre içerisinde oyuncular  tarafından özellikle oyunun animasyonları ciddi derecede eleştiri aldı. Önümüzdeki haftalarda gelecek güncellemeler ile animasyonların birazcık daha düzelmesi bekleniyor olsa da, ciddi bir değişiklik bu saatten sonra zor gözüküyor.

Bugün ise Nvidia, Mass Effect: Andromeda'nın HDR özelliği ile nasıl göründüğünü anlatan yeni bir fragman yayımladı. Videoda geliştiricilerle yapılan özel röportajlara ek olarak Mass Effect: Andromeda'nın 4K HDR ayarları ile oynanan bir bölümü de gösteriliyor. Bu video, HDR destekli ekranları olan izleyiciler için HDR ve 4K çözünürlükte kaydedildi.

İşte Mass Effect: Andromeda'nın yeni HDR fragmanı:

yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.03.2017 16:59 (0)
oyanır olsun karakter gelişimi olsun silah özelleştirme yetenek ağacı bide senaryo olsun yeter animasyonmus grafikmiş ben takmam çünki ben oyuncuyum salak salak takıntılarım yok
MK Okuru, 17.03.2017 16:42 (0)
Yalan görüntüler. Tamamen yalan. ign'de ilk bölümün sonundaki manzara bu. Grafikler ve atmosfer hiç de böyle değil. Ne renkler böyle ne de atmosfer.Göz boyamak bu yapılan.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.