Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > STAR WARS

Luke Skywalker'ın Star Wars setindeki ilk fotoğrafı ortaya çıktı

Yıllar ne çabuk geçiyor değil mi?

Hürcan Köse - 20.03.2017 14:48
Hürcan Köse - 20.03.2017 15:48
Yıllardır kurgusal evrenler arasında en popüler seriye ve en büyük hayran kitlelerinden birisine sahip olan Star Wars, yaklaşık 10 ay sonra Star Wars: The Last Jedi ile tekrar karşımıza çıkacak ve Luke Skywalker efsanesi bir kez daha bizlerle olacak. Bugüne kadar dört farklı Star Wars filminde rol almış olan Mark Hamill, canlandırdığı Luke Skywalker karakterinin Star Wars setinde çekilmiş ilk fotoğrafını paylaştı.

Kendi resmi Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafın altına bunun Tunus'daki setin ilk gününde, sabahın ilk ışıklarında çekilen bir görüntü olduğunu yazdı. Herhalde daha 24 yaşındayken yıllar boyu sürecek olan böylesine büyük bir şöhretin sahibi olabileceğini aklının ucundan bile geçirmiyordu. Kim geçirebilir ki?

Mark Hamill'in yayınladığı görseli aşağıda görebilirsiniz. Ne kadar da genç duruyor değil mi? Tamam hadi, silin göz yaşlarınızı.
yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.03.2017 15:09 (0)
Dün Rogue One izledim. Çok iyi çokta güzel olmuş taam mı? İlk filmin başına iyi bağlamışlar. E yorumlamam bu kader.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.