Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Kara Kule

Kara Kule filminden harkulade bir poster geldi

Detaylar muazzam

Ersin Kılıç - 19.03.2017 13:19
Ersin Kılıç - 19.03.2017 14:18
Kara Kule filmi için aklımda hala onlarca soru var. Bir yanım çok kötü olacağını düşünürken diğer yanım ise filme inanılmaz bir umut ve iyimserlik ile bakıyor. Bu duygu karmaşasında seriyi çok sevmem yatsa da kafamdaki o Silahşör tipine çok ters duran Idris Elba'nın performansını da açıkçası merak ediyorum.

Son olarak görsel efektten yoksun fragmanı sızdırılan ve erteleme haberi gelen Kara Kule için son birkaç aydır yeni haber gelmiyordu. Bugün ise o sessizlik bozuldu ve tabir yerindeyse muazzam bir poster yayınlandı. Günümüzde aksiyon ya da fantastik filmlerin posterleri birbirinin aynı gibi gözükürken Kara Kule bu konuda farkını adeta ortaya koymuş. Ters duran New York ve ortada bariz bir şekilde gözüken Kule teması beni nedense oldukça keyiflendirdi.

Ülkemizde 11 Ağustos 2017'de gösterime girecek olan Kara Kule filminde Idris Elba'yı Silahşör Roland rolünde, Matthew McConaughey'i ise Siyahlı Adam rolünde izleme şansına erişeceğiz.Postere aşağıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.03.2017 21:10 (0)
yorumlara gel:D yahu arkadaşlar kitabın temeli roland ve mavi çelik gibi gözlerine dayanıyor kitaptaki atmosferi büyük çoğunlukla bunlar sağlıyor. adamlar bu karakteri zenci yaptı ya pozitif ayrımcılık uğruna ne harikulade olması vasat ve orta arası bi değerde olacak film hikayeye yazık edicekler
MK Okuru, 19.03.2017 14:09 (0)
Ersin bir sorum olacak. Şimdi anladığım kadarıyla sen kitaplarını okumuşsun. Ben ilk kitabı elime aldığım gün filminin çekileceğini öğrendim, sonra kitabı bıraktım. Kitabı filmden sonra mı okuyayım yoksa tam tersi mi ? Saçma bir soru ama daha önce Hannibal da başıma geldiği için sorayım dedim.

-------------------------------------------

Film olayı biraz karışık, daha doğrusu kendi tarzıyla anlatacak. O nedenle kitabı öncesinde okumanı tavsiye ederim. Özellikle Silahşör, yani ilk kitap serinin en sevdiğim kitabıdır. En azından onu oku derim, hem film için güzel bir altyapı olur çünkü film sadece ilk kitaba bağlı kalmıyor.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.