Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > John Wick

John Wick gazıyla oynamanız gereken oyunlar

Film yetmedi değil mi? İlacınız burada...

Hürcan Köse - 13.02.2017 12:37
Hürcan Köse - 13.02.2017 12:37
John Wick 2 geçtiğimiz hafta resmi olarak sinemalardaki yerini aldı ve tam da biz oyuncuların ihtiyacı olan aksiyonu sunabilen, muazzam bir film olarak karşımıza çıktı. Merlin ekibi olarak izlediğimiz filmden çıktıktan sonra hepimizin dilinde bazı belli başlı oyunlar belirdi. Kimimiz Hotline Miami diyordu, kimimiz Hitman, kimimiz Max Payne 3. Aklımıza gelmeyen yapımları birbirimize hatırlatarak 'aa evet bu da var aslında' dediğimiz çok oyun oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şimdi aynı şeyi sizler için de yapıyor ve John Wick 2'den çıktıktan sonra oynamak isteyebileceğiniz sekiz oyunu sıralıyoruz. Listemizde Hitman'den tutun, Punisher'a kadar çeşit çeşit oyun bulunmakta. Bu oyunlardan herhangi birinin sizin de aksiyon oyunu açlığınızı gidereceğine ve adeta bir John Wick gibi hissetmenizi sağlayacağına eminiz. Eğer bu türde aklınıza gelen başka oyunlar varsa yorumlarda diğer oyuncularla paylaşmayı unutmayın. Şimdiden iyi oyunlar!


yorumlar (31)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.02.2017 01:36 (0)
İlla gaza geldiyseniz ve bu gazınızı bir oyunla alacaksanız Splinter Cell Blacklist oynayın!
Seviye: 2
Arcade Fire, 13.02.2017 19:01 (0)
Şu galeri tarzınızı değiştirseniz bence iyi olur, aşağı doğru kaydırarark da yapabilirsiniz, yine her resim bir tıklama sayılıyor, öyle yapan siteler var.
MK Okuru, 14.02.2017 01:25 (0)
burda ki oyunlar çağın gerisinde kalmış yavan oyunlar, özellikle de son çıkan oyunları görüp oynadıktan sonra... bunu mk nın daha iyi bilmesi lazım aslında ama çocuk gibi davrandıkları için halen punisher max payne oynayasıları var demek ki :)
MK Okuru, 14.02.2017 09:19 (0)
Le le le Merliney
Niye gittin tütüney
Gel beraber kaçalım
Bak gidiyor makiney ley
Seviye: 2
Ottoman_Empire, 13.02.2017 13:48 (0)
Keşke John wick oyunu yapılsa ama Rockstar games veya ps4 exc olsun :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.