Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > For Honor

For Honor'ın kapalı beta tarihleri belli oldu

Siz hala kayıt olmadınız mı?

Ersin Kılıç - 11.01.2017 09:43
Ersin Kılıç - 11.01.2017 09:43
Ubisoft'un özellikle fuarlarda övgü ile bahsedilen yeni oyunu For Honor'ın kapalı betası geçtiğimiz ay duyurulmuştu. Ubisoft yapmış olduğu yeni açıklama ile birlikte yapılacak olan bu kapalı betanın tarihlerini duyurdu.

Oyunun çıkacağı üç platform için de başlayacağı açıklanan bu kapalı Beta 26 Ocak'ta başlayacak. Oyunun kapalı betası için ayrıca CGI sahnelerden oluşan bir tanıtım videosu da yayınlandı. Oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilir, betasına ise buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.


Oyunun bu betası ile ilgili daha önce yapılan açıklamalar ise şu şekilde;

Oyuncular üç farklı Fraksiyondan 12 benzersiz kahraman ile savaşa katılabilecekler. Ubisoft bugün iki yeni Ağır kahraman olan Samuray Shugoki ve Viking Warlord’a ek olarak yeni Suikastçi kahramanı Şövalye Peacekeeper’ı da tanıttı, bunlar rekabete dayalı çokluoyuncu deneyimine daha da büyük bir derinlik katacak:

·        Shugoki: Bir zamanlar Samurayların muhafızı olan Shugoki, ailenin bir parçası olmuş. Devasa ve vahşi bir savaşçı olan Shugoki, silah olarak yalnızca kendilerinin kullanabildiği dev bir sopa olan kanaboya sahip. Shugoki diğer Samuraylar kadar çevik olmasa da kaya gibi direnci ve şeytan gibi kuvveti sayesinde savaş alanında inanılmaz bir güç oluyor.

·        Warlord: Warlord yalnızca savaşta gerçek liderlik gösterenlere, tüm hayatlarını ihtiyacı olanlara hizmet ederek harcamaya hazır olanlara verilen, kadim Viking geleneğinden gelen bir isim. Warlord kalkanları hem güçlü, hem birçok işe yararken basit tasarımlı kılıçları keskin ve ölümcül.

·        Peacekeeper: Umutsuzlar, aşağılanmışlar veya adanmışlar arasından seçilen Peacekeeper’lar bozulamaz yeminlerle gizlilik andı içmişlerdi. Çabuk ve ölümcül olan bu birimler bir ellerinde kılıç, diğerinde bıçak ile savaşırlar. Peacekeeper’lar tüm Suikastçiler arasında en ölümcül düelloculardır, düşmanları onların farkına bile varmadan savaşı kazanma yeteneğine sahiptirler..

bunları kaçırma
yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.01.2017 21:33 (0)
Betaya para istese alacaklar var ne honor u honor mu kaldı ubide fanlarında
MK Okuru, 11.01.2017 22:35 (-3)
MK Okuru, 11.01.2017 10:02 (-3)
MK Okuru, 11.01.2017 16:50 (-3)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.