Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Evilbane: Kuzgunların Yükselişi

Evilbane'in yeni güncellemesi karakterleri kanatlandırıyor

Seviye Limiti 59’a yükseltildi

Ersin Kılıç - 17.03.2017 11:59
Ersin Kılıç - 17.03.2017 12:59
Netmarble Games, mobil aksiyon RPG EvilBane‘e yeni Kanatlar ve yeni Buzul Pelerini eklendiğini ve son güncellemenin gelişini kutlamak için bir etkinlik düzenleneceğini açıkladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Pek çok EvilBane oyuncusu tarafından beklenen, yeni Kudretli Muhafız Kanatları ve Ölümcül Kanatlar’ın geldiği, toplamda 18 Kanat’ın duyurusu yapıldı. Tüm karakterler Luke, Kara ve Vango karakterleri için ve her seviye için (Epik, Efsanevi ve Destansı) birer tane kanat var. Kudretli Muhafız Kanatları savunma ağırlıklıdır ve dayanıklılık ile hızı yükseltir, Ölümcül Kanatlar ise güçlü saldırıları, hızı ve düşmana verilen hasarı arttırır.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Buzul Silahı ve Zırhı için uygun en güçlü ekipman yeni Buzul Pelerini, Tüm Element Direnci’ni ve güçlü yağma saldırılarını arttırır. Her karakter ve seviye için birer, toplamda 9 pelerin var.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca karakter seviye limiti 58’den 59’a yükseltildi. Yeni limite ulaşan oyuncular bir Destansı Popüler Zırh Seçici kazanacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu güncellemeyi kutlamak için Netmarble, kanatlarını geliştirmeyi başaranlara Cennet Taşı ve Kanat eşyası veriyor. Epik ve Efsanevi Buzul Pelerinlerini seviye 30’a yükseltenler, sırasıyla 200.000 ve 500.000 altın kazanacaklar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Basın Bülteni
yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.03.2017 13:19 (0)
Bütün MMORPG lerdeki çoğu özelliği alıp,kendime MMOWORLD diye bir oyun kurmak istiyorum gelecekte,dünyada sağa sola savrulmuş bütün mmo oyuncularını toplayacak,tamamen oyuncu odaklı,hayal kurmak beleş nasılsa :d

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.