Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Venom

Bomba iddia: Life filmi Venom'un öncesini mi anlatıyor?

Yok artık!

Hürcan Köse - 17.03.2017 11:03
Hürcan Köse - 17.03.2017 12:02
Çok yakında izleyicilerle buluşacak olan yeni bilim-kurgu filmi Life'ın, Marvel'ın en belalı karakterlerinden birisi olan Venom'un çıkacak olan yeni filminini öncesini anlattığına dair çeşitli dedikodular ortaya çıkmaya başlamıştı. MovieWeb'in yaptığı habere göre Reddit'te açılan yeni bir konu bu iddiayı desteklemeyi bırakın, resmen doğruluğunu kanıtlıyor!

Spider-Man 3'te, Tobey Maguire'ın canlandırdığı Örümcek Adam'ın Gwen Stacy'yi kurtardığı bir sahne vardı. Bu sahnede orada bulunan halk da yukarı doğru bakıyordu. Belki hatırlarsınız. Life'ın yeni fragmanını izleyen bir Reddit kullanıcısı, Spider-Man 3'te karşımıza çıkan bu sahnenin direkt olarak aynısının Life fragmanında bulunduğunu keşfetmiş. Aşağıda iki sahneyi alt alta görebilirsiniz.

Life'ın hikayesine de bakınca aslında Venom'un orijinal hikayesine fazlasıyla uygun olduğunu anlayabiliyoruz. Bir grup araştırmacı uzayda garip bir madde buluyor ve sonra da çeşitli olaylar gelişmeye başlıyor. Peki ya buldukları bu madde Venom'u ortaya çıkaran simbiyotsa?

Bu teori her ne kadar kulağa hoş gelse de stüdyonun film kütüphanesinde bulunan hazır görüntüleri kullandığı basit bir olay da olabilir. Ancak biz yine de diğer ihtimali göz önünde bulunduralım. Bize bayağı olası geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
yorumlar (13)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 19.03.2017 11:55 (0)
MK Okuru, 17.03.2017 15:30 (+2)
olamaz deadpool karakteri ile marvel evreninde yer alan Ryan Ronalds bu filmde de rol almış bu filmin de bir marvel kökenli film olması bana imkansız geliyor.
Seviye: 1
Taurrnil Stormael, 17.03.2017 20:58 (0)
Bildigim kadariyla jonah'in oglu zaten maddeyi bulan astronotlardan. Castta gorunmuyor isim. O sebeple husnu kuruntudan ibaret. John'u karadeliklerle oynarken izlemek te hos olurdu
MK Okuru, 17.03.2017 11:13 (0)
MK Okuru, 17.03.2017 12:07 (0)
Hahaha bugun venom filmi duyuruldu bu arada ama bu life filmi az biraz daha farkli bir hikaye'ye sahip gibi tamam origin hikayesi uzaydan gelisi benzerlik tasiyor ama bağlayacaklarsa baya ilginç bir durum olacak bu durum da R rated bir venom filmi geliyor da olabilir.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.