Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Black Panther

Black Panther'in kadrosuna yeni isim katıldı

Kadro yavaş yavaş şekilleniyor

Onur Güner - 06.01.2017 21:35
Onur Güner - 06.01.2017 21:34
Marvel'in çizgi romanlardan sinema evrenine taşıdığı bir diğer kahraman olan Black Panther'i hatırlarsanız ilk olarak Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde görmüştük. Büyük beğeni toplayan karakter için şirket zaten bir kişisel film çekecekti ki bu filmin detayları belli olmaya başladı. Senarist ve yönetmenlik koltuğunda Creed: Efsanenin Doğuşu filmi ile hafızalara yer edinen ünlü yönetmen Ryan Coogler'ın oturduğu filmin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.Marvel'den gelen açıklamaya göre filmin kadrosuna American Crime Story dizisi ile Emmy ödülü alan Sterling K. Brown da katıldı. Ünlü aktör ise filmde Black Panther'in geçmişinde yer almış isim olan N'Jobu'yu canlandıracak. Söylenene göre N'Jobu karakteri filmde T'Calla yani namı diğer Black Panther karakterinin geçmişinde önemli bir role sahip olacak. Ünlü aktörün kadroya katılması ile beraber toplam filmde yer alacak toplam 9 kişi belli olmuş oldu. Chadwick Boseman'ın Black Panther karakterini canlandıracağı filmin kadrosuna bakalım yeni isimler katılacak mı bekleyip göreceğiz.

Unutmadan hatırlatalım, film 16 Şubat 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.
yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 06.01.2017 21:44 (0)
Artık filmlerin bir heyecanı kalmadı, filmlerde eskiden süpriz oyuncular olurdu, şimdi fragmanlar bile tüm hikayeyi anlatıyor. Suyu çıktı.
MK Okuru, 07.01.2017 18:07 (0)
Kayne West yoksa benim icin bir anlam ifade etmiyor film ( zaten bir anlam ifade etmiyor)
MK Okuru, 07.01.2017 11:24 (0)
Assasins creed i internetten izledim iyi ki internetten izledim çok kötüydü ya. 3 kez animusa girdi adam, biri de zaten burda izlemiştik atlı sahne :D
MK Okuru, 06.01.2017 22:09 (0)
Oh içim rahatladı bende merak ediyordum kim gelcek diye geceleri uyuyamıyordum.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.