Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Berserk

Berserk and the Band of the Hawk'ın ilk 21 dakikası

Oyunun Batı sürümüne göz atıyoruz

Hürcan Köse - 17.02.2017 15:17
Hürcan Köse - 17.02.2017 15:16
Mangası hala uzun bir arada olan ve biz okurlarını çıldırtmaya devam eden Berserk'ün Japon sürümü çoktan çıkmış ve Asyalı oyuncularla buluşmuştu. Oyunun Batı sürümü İngilizce yerelleştirmesi yüzünden biraz daha bekleyeceği için sabredebilenler bu aya kadar bekledi, sabredemeyenler ise oyunun Japon sürümünü alıp yardırmaya başladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyuna erkenden erişim sağlayabilen yayınlardan birisi olan Gamespot, Berserk and the Band of the Hawk'ın ilk 21 dakikasını yayınlayarak oyunun İngilizce sürümünü de azıcık ucundan göstermiş oldu. Aslında çoğumuzun oyunu Japonca oynayacağını düşünürsek biraz altyazı bize yeterdi diye düşünüyorum ama yine de Koei Tecmo'yu bu eforundan dolayı kutlamak lazım. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Berserk and the Band of the Hawk'ın Gamespot tarafından yayınlanan ilk 21 dakikasını aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun 21 Şubat'ta PC, 24 Şubat'ta PlayStation 4 platformuna çıkacak. İyi seyirler!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.02.2017 17:28 (0)
Hürcan inceleme fırsatın oldumu bu oyunu? Berserki çok severim animeyi de mangayı da ama dynasty warriors tarzı bi oyun olacaksa hiç bulaşmak istemiyorum.

------------------------

Selam sevgili okur. Ben de Batı sürümünu beklediğim için henüz deneyemedim ama Japon sürümünü oynayan yakın bir arkadaşımdan duyduğuma göre oyun çok sağlam. Ancak elbette musou tarzını aşıladıkları için biraz dynasty warriors havası var.

Hürcan

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.