Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Cars 3

Arabalar 3 filminden yeni bir fragman

Şimşek McQueen zor durumda

Ersin Kılıç - 10.01.2017 09:39
Ersin Kılıç - 10.01.2017 09:39
Disney'in en sevilen animasyonlarından biri haline gelen Arabalar serisinin yeni birhalkası geliyor bildiğiniz gibi. Daha önce yayınlanan kısa bir teaser ve kaza sahnesi ile merakımızı cezbeden film için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Bu kısa fragmana baktığımızda ilk videoda olduğu gibi filmin biraz daha ciddi bir altyapı üzerine kurulduğunu görüyoruz. Büyük bir kaza yapan Şimşek McQueen'in geri dönüş hikayesine tanıklık edeceğimiz filmde yeni karakterler de karşımıza çıkacak. Film her ne kadar ciddi bir yapıya bürünse de ben o eski havasına da diğer karakterlerin gözükmesi ile kavuşacağını düşünüyorum.

Owen Wilson, Armie Hammer ve Bonnie Hunt gibi isimlerin seslendirme kadrosunda yer aldığı ve 16 Haziran 2017'de gösterime girecek olan filmin bu yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.01.2017 12:47 (0)
Yine bir çöküş-yükseliş filmi. Şimşek mcqueen kaza yapar sahalardan uzaklaşır sonra biri gelir güçlü falan. Sonra eski yerini kazanmaya çalışır şimşek mcqueen. Ne kadar harika değil mi. Oysa ilk fragmanda o kaza sahnesi ağır çekim falan ne kadar hoş duruyordu. Şuan bir heyecanı kalmadı sıradan oldu.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.